Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ez számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez számít?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek tisztába tenni egy kérdést. Szavazzatok, hogy nektek ismerkedésben/kapcsolatban mennyire fontos a férfi péniszmérete? Csak hogy a sok farok méregető fiú/férfi tisztán lásson.

2021. nov. 7. 17:19
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
9# nem én mondtam :) de örülök, hogy belátod. Mondjuk a válaszaidból ítélve is kb. erre lehetett számítani :)
2021. nov. 7. 17:45
 12/30 anonim ***** válasza:
Ez fájt
2021. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%

Fú! Ezt a sok faxos kérdést én is unom már nőként!!!

Több különböző mérettel is voltam már az elmúlt 15 évben. Saját tapasztalatból mondom, hogy NEM A MÉRET A LÉNYEG! HANEM A GAZDÁJA!

Nyilvám van hogy egy méret kifejezetten kellemesebb egy nőnek. De azt is tudni kell használni. Voltam olyan nagyfarkú pasival, akinek ennyi volt szexbe fektetett része, hogy neki nagy ésakkor már minden jó. Használni nem tudta. És ami ennél is rosszabb volt, hogy hiába terelgettem hogy lenne jó nekeü, nem érdekelte. Mert hogy "más csaj ezeket nem igényelte!"

Aztán olyan is volt, hogy jól meg..szott 12cm-el. Utána meg sorozatorgazmusba nyalt a pasi.

2021. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
#12 azért ne depizz,lehet a rekettyésben királyul csinálod.
2021. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
A rekettyés tigrise ú ez jó evvel tuti behálozom a kérdezőt köszi 14#;)
2021. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
#15 szerintem a kérdezőnek elege van a pasikból😁
2021. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
14# jobban behálózott, mert ezen nevettem egy jót. Amúgy érdekes, férfiak közül senki nem szavaz a nagyságra? Gondolom nőnek kiadva adták le szavazatukat a nagyra :P igaz 15#?
2021. nov. 7. 17:57
 18/30 anonim ***** válasza:
Sose tennénk ilyet :) nem lenne etikus
2021. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Igaz
2021. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A méretes loszerszámon áll vagy bukik a dolog
2021. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!