Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez ennyit szamit tenyleg? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ennyit szamit tenyleg? L

Figyelt kérdés

Alapjaraton is noiesen oltozkodom, de nem vagyok nagy szoknyas. Viszont ha felveszek egy kb combkozepig ero (tehat nincs kint semmi, nem kozonsegesen rovid) szoknyat, akkor sokkal tobben megneznek, pl autokbol visszaforditjak aa fejuket pasik.

Ennyivel jobban bejon a szoknya, mint a nadrag? Miert?


2021. júl. 9. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a női combok szexisek, nagy vonzerőt jelentenek. A szoknya felül takar, rejt és elővillan alóla a formás combok puszta bőre. A fantázia beindul, hogy mi lenne, ha azokon a combokon megindulna a simogató kezem felfelé, feljebb tolná azt a szoknyát...


Bárcsak több nő öltözne így...

2021. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem a szoknya jön bd,hanem,hogy mit nem takar 😉
2021. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szoknya szerintem a legvonzóbb alsó viselet, amit egy nő hordhat, mivel eltakarja az idomokat, és a fantáziámra van bízva, hogy elképzeljem, hogy mit takar. Meg lehet vele bolondítani. :)
2021. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még szép.
2021. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert a női láb kisugárzása vonzó.
2021. júl. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert szép és szexi.
2021. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
Sok minden lehetséges formásabb benne a feneked vagy szexis a szoknyád és ahogy írták látszik benne a lábad is! Én pont mostanában jegyeztem meg magamnak hogy sajnos egyre kevesebb a "szoknyás nő" pedig vannak nagyon csinos darabok amik a nő alakját nem kicsit teszik szexivé!
2021. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!