Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szerettek szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szerettek szopni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 14:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

"Ha meg új palid lesz, neki biztos zsebkendővel fogod meg"


A kijelentés akkor is igaz lesz, csak másik pasira vonatkozik a címke. Gyanítom, azt akarják mondani, hogy úgy általában szopni nem annyira szeretnek, de szerelemből/szeretetből szívesen leszopják a(z éppen aktuális) párjukat. Nem atomfizika, ha kicsit mögégondolsz.


Az ilyen kérdéseknél kíváncsi vagyok, mennyi privátot kapnak a hozzászóló csajok... :/

2021. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Én kaptam. "Nem vagyok nő, amiért nem nyelem le. Egy igazi nő lenyeli". "Az övét biztos lenyelném" stb...
2021. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen. Akar viszonzas nelkul is. 24L
2021. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, hogy ha hozzá teszem, hogy akkor szeretek szopni, ha a másik fél jól is nyal, akkor egyből le kell pontozni. Ez jó mércéje a férfiak hozzá állásának.
2021. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Ez jó mércéje a férfiak hozzá állásának."


Nem pontoztalak le, de szerintem ez mem a férfiak hozzáállását tükrözi, hanem az online kommunikáció csapdáit. Nem azt írtad, hogy akkor szeretsz szopni, ha viszonzást is kapsz, hanem, hogy ha JÓL nyal pasi. Kicsit úgy hangzott, hogy neked vannak bizonyos elvárásaid, és ha a pasi megugorja a szintet, akkor jutifalatként hajlandó vagy leszopni.


Mármint ne érts félre, én értettem, mit mondasz, és egyet is értek vele, de az emberek tele vannak sztereotípiákkal, a megfogalmazás miatt pedig elég könnyű lehetett téged berakni az "arrogáns harcipunci" skatulyába.

2021. nov. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Imádok. Kifejezetten izgat. Dugás nélkül simán ellennék, az orálszex nélkül nem.
2021. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon :)
2021. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretek szopni főleg ha nagy a szerszám.
2021. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!