Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen mentális bajom lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális bajom lehet ha még egyszer sem volt barátnőm és 24 vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig egy lány kezdeményezett nálam, de annyira szép volt hogy nem akartam elhinni hogy ez komoly. Féltem elhívni valahova, mert teljesen azt gondoltam hogy én látom rosszul a dolgokat. De nem utólag rájöttem hogy tényleg tetszettem neki.


Ha ennyi idősen nem volt még barátnőm mi bajom lehet? Lássuk be, már nagyon öreg vagyok már ehhez hogy itt tartsak.


2021. nov. 7. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Félelem a szerelemtől, szorongás?
2021. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Vájá vájá vájá! A lányoknak kell kezdeményezni nálad???

Az a mentális bajod van, hogy nem vagy férfi!

2021. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Önbizalom és önbecsülés hiány. Önértékelési zavar összefoglaló néven.


A hétköznapi életedben MENNYIRE TUDOD MEGOLDANI A LÉTFENNTARTÁSODAT?


Merthogy ez egy nagyon keményen összetett helyzet - ha párkapcsolatot szeretnél, akkor mást is kell tenned érte, nemcsak vágyakozni üresjáratban.


A lányok pl. egészen minimális szinten - akárcsak párszáz forint erejéig - de elvárhatják, hogy költs rájuk valamennyit. Ezt nevezik KOMOLYABB elköteleződési szándéknak.


No, meg a munkahelyi sikerélmények ugyanilyen szorosan idetartoznának ahhoz a fajta ELÉGEDETTSÉG érzéshez, amely pozitív kisugárzás formájában megjelenhetne tartósan a személyiségeden.

2021. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Elég gáz, hogy azt várod, hogy kezdeményezzenek a nők, majd amikor megtörténik, csak hitetlenkedsz. Szerintem a probléma megfejtve, tökéletlen vagy
2021. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!