Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom kozmetikus egy szépség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kozmetikus egy szépségszalon van,de mellette itthon másodállásban camozik a barátnöjèvel.Nem leszbik vagy biszexek csak imitálják, amivel elèg jól keresnek.Amikor mondom neki,hogy ne csinálja,akkor azt mondja tartsál el.Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 09:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha nem tartod el, akkor sok közöd nincs úgymond mivel keresi a pénzét.

Vagy belenyugszol, vagy elhagyod.

2021. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
18%

Azért történt ez veled, mert nem tudsz kiállni magadért. Papucs vagy.


Hogy példával mutassak, ha nekem a barátnőm:


a, Azt mondja, hogy tartsam el, akkor távozhat az életemből, én nem vagyok senki csicskája. Az eltartás akkor és csakis akkor jöhet szóba, ha terhes lett és a baba miatt ideiglenesen munkaképtelenné vált.


b, Ha annyira életképtelen, hogy nem tud egy tisztességes munkahelyet se összehozni, akkor méginkább mehet a búsba, de velem ne legyen - ettől a ponttól már csak egy hajszál választja el, hogy regisztráljon a rosszlányokra és ott is folytassa az ipart.


c, És harmadik, de nekem ez lenne a legbosszantóbb pont az összes közül: más lánnyal kényeztetik egymást azért, hogy más emberek százai, ha nem ezrei verjék a pucér testükre a f@szukat. De nem te. Tehát nem miattad történik mindez. Csakis és kizárólag magáért és te mindig is egy nem is tudom hanyadlagos dolog leszel az életében.



Ha te ezekből a pontokból nem tudod kiszűrni a hibát, akkor ritka nagy cuck vagy. De akkor meg is érdemled a sorsod és nincs értelme itt rinyálni.

2021. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#22 Van munkahelye.Azt mondja azért csinálja mert ki kell használni amíg fiatal és jó teste van.40 évesen már nem camozna senki vele.Nekem ellentètben veled,nincs bajom azzal aki camozik.Tisztessèges munkának tartom ezt is.Felôlem bárki csinálhatja,csak az ne az èn párom legyen
2021. nov. 6. 11:55
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem rinyálok,csak kíváncsi vagyok hogy mások is járnak e hasonló cipőben
2021. nov. 6. 11:57
 25/27 A kérdező kommentje:
Camozásnál nem érintkeznek a fèrfiakkal,csak virtuálisan.Igy sem.i köze nincs azokhoz,akik a rosszlányokon hirdetik magukat
2021. nov. 6. 12:00
 26/27 A kérdező kommentje:
#21 Azért valami közöm csak van ahhoz,hogy mi történik a közös lakásunkban.
2021. nov. 6. 12:10
 27/27 anonim ***** válasza:
Bárki csinálhatja, csak a Te barátnőd ne? Miért? A többi csajnak is van valószínüleg barátja
2022. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!