Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyiket engeditek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket engeditek előbb, a szexet, orális szexet vagy az anális szexet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Sima szex. El is mondom miért: nekem az anál egy intimebb dolog, meg ugye ott van a hosszútávú kockázata is, tehát akárkit nem engedek oda. Az orállal meg az a helyzet, hogy annak szerintem gumiban nincs sok értelme, de gumi nélkül nem veszek számba random farkakat. Egyébként is intimebb dolognak érzem, mint magát a szexet. A sima szex pedig biztonságos, gumiban mondhatni nincs kockázata, tehát ez mehet legkorábban.
2021. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Te vmi prűd csaj vagy?
2021. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Először orál volt, párom adta, aztán én. Utána sima hüvelyi szex, majd utána az anál.
2021. nov. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Az anális alap?
2021. nov. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Tudom, lányokat kérdeztél. :) Férfiként ahogy eddig tapasztaltam, a hüvelyi szex és az orál kábé azonos gyakoriságú volt első aktusként.

Az anált van, aki egyáltalan nem kedveli, de aki igen, azoknál a lányoknál is csak később kerül elő, mivel sokkal bensőségesebb viszony kell hozzá.

2021. nov. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
13évesen orális szex,14 évesen szex,15 évesen anális szex. 19L
2021. nov. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan így, imádom mindegyiket
2021. nov. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Csak anál
2021. nov. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%

Leginkább anál. Azzal kezdem és azzal is fejezném be legszívesebben.


De mostanában azért nem jött össze, mert akivel vonzódtunk egymáshoz, nem bírtam közel engedni magamhoz - sok és durva konfliktus volt korábban köztünk, nagyon sokáig haragudtam rá.


Ráadásul hosszú hónapokig. Nehezen csillapodtak le a félreértések. Most meg szinte egyáltalán nincs félreértés több, mint másfél éve. Ennek ellenére már nem tudok vonzódni annyira hozzá. (Jött másvalaki azóta, de az meg ellentmondásosan viselkedik velem. Nem tudom, hogyan álljak hozzá.)

2021. nov. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Csak az anált nem engedem soha,tabu.
2021. nov. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!