Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mit szerettek a férfiakban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szerettek a férfiakban?

Figyelt kérdés

Mi az, ami miatt vonzónak találjátok?

Mivel tud levenni titeket alábatokról?


Korotokat is írjátok pls, köszi!



2021. nov. 5. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Nők...🤣
2021. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Szeretem a divatos hajat, a kisebb szakállat, az izmosabb testet, viszont szeretem az idősebb férfiakat, úgyhogy bejön az olyan test is ami nem izmos. Legyen jól öltözött, legyen jó illatú parfümje.

Legyen vagány, menő, aki a szemedbe mondja mit szeretne tőled. Legyen az ágyban durva, használja a testem.

Jah és az sem baj, ha vastag a pénztárcája. 😇

L/27

2021. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Nekem a farkam vastagabb, mint a tárcám, de levarrnám a puncidat úgy, mint senki. 🙂 33f
2021. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

3-mas ezt nekem írtad? 🙂

2-es voltam.

2021. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, mindegyikben mást.

Nekem a legfontosabb, hogy értse a humoromat és ő is az enyémet. Tudjunk megbeszélni mindent. Szerintem mindenkinek van 1 embertípus akihez közel tud kerülni. Nekem fontos, hogy az én általam preferált típusból kerüljön ki a férfi.


Életem nagyon szerelme külsején pedig a feszes kis kerek seggét, nagy barna szemeit, a göndör sötét haját és az orrát szerettem. Az orrát nem tudom miért, olyan kis cuki volt. :D egyenes és hegyes volt. Meg a füle is hegyes volt mimt egy manónak. Szerettem rágni szex közben:D

Régi szép idők.

2021. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Tudod azt az izét... szalhogy... aaaa.. lelküket.


Really, a haját? Akkor találnék szerelmet egy fodrászüzlet padlóján is.


23l

2021. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia! Ez manapság annyira ritka, hogy már az évek során ez lett a legfontosabb dolog az ismerkedéskor. Már megfigyeltem, hogy több olyan férfi is elkezdett vonzani, aki külsőre nem tetszett, de valami oknál fogva (pl munka/tanfolyam stb) időtt kellett együtt töltenünk és láttam, hogy milyen magabiztosak, intelligensek, kimértek, valahogy elkezdtek nagyon vonzani. Úgyhogy minden túlzás nélkül mondom, hogy nekem a legfontosabb és legvonzóbb egy férfiban az az esze.
2021. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja 25 éves vagyok

#8

2021. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
6-os, a fül egy erogén zóna te tulok.
2021. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy a jelenlegi páromban mit szeretek, mert úgy érzem benne összpontosul mindnen, amire vágytam. Őszinteség, megbízhatóság, céltudatosság, kitartás, intelligencia, humor. Ezen kívül számomra vonzó, jó a megjelenése, arról már ne is beszéljünk, hogy isteni a szex.
2021. nov. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!