Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tapasztalatod van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatod van edesharmassal kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Milyen felállásban voltál már?
2021. nov. 5. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
2 pasival.
2021. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Mindenfélében. Tapasztalat ÉS tanács:

- ha párként akartok belevágni akkor előtte alaposan beszéljétek meg kit miért izgat, mit akartok megélni (mindkettőtöknek vágynia kell rá), mik a közös játékszabályok;

- ha csatlakozó vagy akkor meg ne rendezz kívánságlistát, nem a pár van a te örömödért, hanem te vagy az övékért ott.

2021. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
#2: Lol ember a szex az mindenki örömére van. Mit képzelsz te magadról, hogy ilyet mondasz hogy ha pár vagytok akkor a harmadik csak egy eszköz, használati tárgy, aki kussoljon aztán szolgálja ki a párt? Hol élsz te. Eszem elszáll
2021. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 pasi 1 csaj felállásban nyomtuk többször is, én férfiként szűk kis baráti kör :D Csak így is tudom elképzelni, párkapcsolatba szerintem ez nem fér bele.

Arra figyelj, hogy ne legyen nagy különbség a 2 pasi között. Mert nálam pl az volt, hogy a havernek hatalmas, betonkemény farka van, és több menetet lenyom bármikor egymás után. Én meg szerény méretekkel, hamar elélveztem, utána 20 percig ráztam, amíg megint felállt. Ez volt az első. Akkor nagyon frusztrált voltam emiatt, de a csaj nagyon odaadó volt, nem tett különbséget köztünk, emiatt volt összességében jó élmény, hiába mindig én sokkal kevesebbet bírtam. Egy beszólós csaj ilyen esetben úgy megtud bántani, hogy utána nem lesz kedved a szexhez.

2021. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!