Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal srácként van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal srácként van esélyem 25-40-es nőknél?

Figyelt kérdés
Jó testem,van,magas vagyok,meg helyes viszonylag.Lehet esélyem ilyen érett nőknél is?Akár csak szexre? Vagy szexkapcsolatra?

2021. nov. 4. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Simán, nekem is összejött 9 évvel idősebb

21F

2021. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Van
2021. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Van
2021. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem az arcodon, vagy a testeden múlik.

Majd megérted…

2021. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy a #4-es írja, az érettebb nőhöz fejben kell felnőni nem bicepszben. Igaz ez a korodbeli nőkre is igaz. Ott is neked kell "meghódítanod" a kiszemeltet, kevés hozzá a "viszonylag helyes vagyok". Szóval bro' ha a korodbeli csajokkal jól kijössz és tudsz csajozni, akkor HA nagyon jól tudsz csajozni és érted a nők gondolkodásmódját akkor van esélyes nálad idősebbeknél is.

Ezzel együtt csak azért mert "viszonylag helyes vagyok" ugyanannyi érettebb nő fog magától nálad kezdeményezni mint korodbeli (0 körül).

2021. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Miért akarsz idosebb not?

En pl 27 eves vagyok de van egy srac aki szeretne ha bnoje lennek, a srac 22. És egyszerűen nem ertem miért akar a baratom lenni ennyire. 3szor utasitottam el.

Miert jobb az idosebb nő?

2021. nov. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6.bukok az idősebb nőkre🤷🏻‍♂️
2021. nov. 5. 00:55
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne lenne... Attól hogy az emberek általában hasonló korosztályt keresnek. Van akik nem. Minden irényban lehet eltérés, nem is kevés.


Tahát esélyed van, de nyilván kicsit nehezebb lesz egymásra találnotok...

2021. nov. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Szia bogaram!

Juliskaneni78

2021. nov. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

Ha magadtól nem tudsz össze jönni egy csajjal , akkor sose lesz nőd.

Márpedig ha ilyet kérdezel és itt, akkor neked ez nem megy.

2021. nov. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!