Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek félvér srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félvér srácként van esélyem az érettebb nőknél?

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted ez a borszinen mulik?
2020. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
33%

Zsír végre sikerült kimérát csinálni? :D

Alíg várom a catgirl-öket. :D [Vagy a róka, az se lehet rossz. :D ]


Attól eltekintve hogy a kérdés megfogalmazása világi kretén: Nem ezen múlik. Ha meg egy nőnek mégis ezen múlna akkor gondolom attól függ hogy éppen "miből" vagy összerakva és a nőnek mi tetszik. Ha a kettő azonos akkor nyilván lesz belőle vmi.

2020. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
A nők többsége a vele egykorú, v. pár évvel idősebb Férfiakat kedveli. Ettől még van aki a fiatalabbak, de nem látunk bele az összes fejébe. Menj le a remixbe és próbálkozz, ott hamarabb választ kapsz, nem vagyunk gondolatolvasók.
2020. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez most trollkérdés?


Ha van benned egy kis feka, akkor nem tennél fel ilyen kérdést, mert azoknak csajozni se kell, a nők mennek rájuk. Minden korosztályból. Az idősebb nők pedig még el is tartják őket és házi szexrabszolgát csinálnak belőlük. Debrecenben és Budapesten egyaránt.


Ha viszony sárga-fehér hibrid vagy, akkor egyébként sem vagy kapós, de most egyébként sem jó az időzítés.

2020. febr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4#


Ne légy naiv, a legtöbbeknek közel sem jön be jobban. Szerintem kiragadott példát láttál. Átlag kinézetű fekete vagyok


A szexrabszolgára viszont kíváncsi vagyok :)

2020. febr. 2. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!