Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » FIÚK Melyik az ideális fenék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK Melyik az ideális fenék méret és miért? Melyik tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés

1: [link]


2:


[link]



2021. nov. 4. 19:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%

Nekem a nagy popsi tetszik. A 2. nagyon bejon, de ha lehetne fokozni akkor dupla akkora lenne megfelelő számomra mint a 2.

Nem értem azokat a fiúkat, akiknek a kicsi popsi jön be, számomra teljesen antinőies.

Természetesen megértem, hogy mindenkinek más jön be, de nem tudom őket felfogni, hogy egy jó nagy kerek fenék, hogy hagyja őket "szárazon" a kicsi fenék mellett.


Én úgy szeretnék meghalni, hogy egy extra nagy seggű nő üljön az arcomra és fullajdak halálra alatta. Utolsó megmaradt levegőfoszlányommal a farkamhaz nyuljak és kiverjem.

2021. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Természetellenes? Nem csak sokat eszik, ezért van meghúsoaodva? Elvégre vannak nők akik kimondottan oda híznak.
2021. nov. 4. 20:06
 13/26 anonim ***** válasza:
36%
A 2. , de nem olyan nagy ez , csak úgy van fotózva.
2021. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Atyaisten hat persze h az 1 !!!!

38ffi

2021. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám ,hogy a kettő közt lenne a jó nekem
2021. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Első. Ha ilyen popód van cica, várom a leveled. 🙂
2021. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Igen, természetellenes. Nem a méret miatt, hanem az arányok miatt. De ezt te is tudod. Van, aki a popójára gyarapszik, és van aki eleve széles medencecsonttal rendelkezik. (Ez amúgy szerintem szexis, ma is láttam egy 30 körüli casjszit a konditeremben, szép kerek feneke volt, és nagyobbacska, a cickói kisebbek voltak de mégis nagyon szép volt úgy, ahogy volt. De neki nem ilyen műsegge volt ám!).


De azért ilyen aránytalanul nem lehet hízni. Biztos hogy ez valami mesterséges csinálmány (vagy photoshop, vagy orvosi beavatkozás, vagy valami szilikonos feltét a ruha alatt, vagy simán genetikai mutáció -amivel egyébként én is rendelkezem, de egészen más jellegűvel- ).

2021. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
1es arányosabb de jobb seggeket látok az utcán. nem szeretem ha vki szét van sportolva
2021. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Már múltkor is majdnem lemerült a telód, néha hagyhatnád feltöltődni. Állandóan töltőn van.
2021. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nekem az 1-es.

Nagyon beletrafáltál a képpel, mert nálam egyben a tökéletest is képviseli és úgy amennyi látszódik, valószínűleg az egész alak is. Nincs különösebb oka, tetszenek a vékony lányok. Miértjét sem tudom, egyszerűen szépnek találom és arányosnak is egyébként.

2. viszont nekem nem tetszik. Nagyon sok és rendkívül aránytalan.

2021. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!