Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségek! Ha a férjetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ha a férjetek időnként kiverné a farkát titokban és kiderül az milyen érzéssel töltene el?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem érteném, hogy miért titkolózik.
2021. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Férfiként írok. Miért kéne titokban kivernie a férjnek? Miért kéne titkolni bármilyen tevékenységét a házastársad előtt?


Én a feleségemmel rendszeresen élek nemi életet, de ha nekem van hozzá kedvem, neki meg nincs simán kiverem. Ugyanúgy fordítva, ha én vagyok hozzá fáradt (tudom, a gyakoris férfiak mindig harcra készek és olyan nincs, hogy nem) ő is segít magán.


Olyan is van, hogy egymást segítjük ki konkrét aktus nélkül.


Jó egyhangú lehet a legtöbb ember szexuális élete, ha ilyen apró dolog is problémát okoz, hogy titkolni kell.

2021. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Én sem érteném, hogy miért fektet energiát abba, hogy eltitkolja. Szexelni nincs mindig kedvem, de bármikor szívesen kielégítem a párom más módon, nekem ez imponáló. Ha pedig épp nem érek rá, automatikusan felhatalmazva érezheti magát arra, hogy kielégítse magát.


Ez kb az a szellemi szint, mintha nem főznék ebédet, ezért ő titokban venne magának kaját és megenné, mielőtt hazaér, hogy ne lássam. Honnan tudja, hogy nem vagyok éhes én is? Honnan tudja, hogy nincs kedvem főzni? Miért nem eszik békében, normálisan az asztalnál akkor is?


Hülyék ezek az emberek...

2021. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem, hogy akinek van libidója, annak miért nincs elég töke ezt felvállalni. Annyira lelombozó, mikor egy férfinak sunyiban makkot csattogtatni meg félrebaxni van elég mersze, de a felesége előtt a szex szót is elharapja és a szexboltba is úgy oson be. Undorítóak ezek az emberek. Ha baxni tudsz, húzd ki magad és vállald fel, mint egy felnőtt férfi, az isten verjen meg.
2021. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Így 9 év után, az sem zavarna ha csak magának csinálná, naponta 10-szer is.
2021. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Maszturbacio mint kerdes??? Termeszetes dolog, ferfinel, nonel is. El kene mondania? Ha az titok, hogy pisilunk, kakilunk akkor ez is legyen az.
2021. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

6

Az is csak a degeneráltaknak titok. Normális ember nem terít meg a szarnak, hogy halkan essen belőle ki, különben észreveszik. Ezt is csak az agybetegek csinálják. Azok járnak ki fingani is az ajtó elé, normális ember kulturált marad ugyan, de esze ágában sincs letagadni, hogy ember.

2021. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Egészségére. Nem kell titkolnia. Természetes dolog,hogy közös szex mellett mindkettőnknek igénye van önkielégítésre is. A másik, az Ő teste, nem mondhatom meg neki mit mikor csináljon vele, ahogy Ő sem nekem.
2021. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az titok, hogy pisilunk, kakilunk akkor ez is legyen az."

Várj, az titok lenne hogy van emésztésünk és vizeletkiválasztásunk? Valamiről lemaradtam?

2021. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne titkolnia. Joga van masztrubálni. Nem is értem.
2021. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!