Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is vanúgy azzal, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is vanúgy azzal, hogy a nagyobb "löttyedt" fenék tetszik neki egy lányon?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egyáltalan ne legyen feszes, lehetőleg nagy, narancsbőrös stirás, ami átüt a nadrágon is akár, főként egy fiatabb lányon mikor elvileg meg feszesnek kéne lennie.

2021. nov. 2. 20:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem az enyhe narancsbőr ami még tetszik, de a durvább már nem jön be
2021. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%
Van, onnan tudom, hogy ilyen a párom. Elég nagy fenekem van, bár annyira nem narancs bőrös, és edzéssel formálom, de összességében mi tagadás, nem a legfeszesebb. Egyébként kövér nem vagyok csak főleg fenékre/combokra hízom, és a csípőm se éppen keskeny. Én tényleg nem akartam elhinni, hogy ez ennyire bejön a páromnak, és így imádja. De nagyon örülök neki
2021. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%

Van akinek olyan a genetikája és lehet szeretne jobbat de nem tud.

De attól még lehet egy nagyon jó tulajdonságú nő és lehet szeretni is.

2021. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%
Uh én is imádom az ilyen nagy seggeket!!!!!
2021. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
Most az nem izgat, hogy nagyon striás és narancsbőrös legyen. De jó nagy és löttyedt lehet, kifejezetten feltud izgatni.
2021. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
Én gyerekkorom óta az aranyos filigrán lányokat, nőket komáltam. Amióta gyorsan öregszem, (meg nem értem hogy miért, hisz 20 éve alig múltam 40) ez csak erősödött bennem! Ki akarna 60+ évesen hatalmas mellekkel seggekkel viaskodni?
2022. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon nagy és hát löttyedt is meg narancsbőrös is. Az a tapasztalatom, hogy sajnos az olyan férfiak próbálkoznak be, akiknek szintén nagy és löttyedt, ami meg nekem nem jön be.:(
2022. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
51%

#17

Ne válogass, vagy menj kondiba! :)

2022. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
85%
De válogatok, mert nem jönnek be a dagadt pasik. Hiába mennék kondiba, gyógyszertől híztam el, nem tehetek róla.
2022. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
19-es az hogy lehet? Milyen gyógyszer az, ami energiát termel? Ha kalóriadeficitben vagy, akkor lefogysz. Kondi nélkül is, elég a hosszú séta. Vagy fogadd el a dagadt pasikat.
2022. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!