Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek alapjában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek alapjában szép egy pénisz? Ha igen, mi tetszik benne?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok!

2021. okt. 31. 01:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Lehet szép, és lehet csúnya. Az tetszik, ha ápolt, nem szőrös, 15-20 centi között van, jó vastag, egyenes/felfelé ível, nagyobb a makkja. De vannak kicsik, ápolatlanok, csúnyák, aránytalanok, görbék. Feleslegesen álszentnek lenni, hogy ez egyáltalán nem számít, nekem legalábbis nem mindegy, hogy mit veszek a számba/mibe ülök bele. 24 vagyok.
2021. okt. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem minden farok úgy néz ki, mint a “Marslakó a mostohám” filmből a táska-lény.

Szépnek nevezni enyhe túlzás. Ahogyan a női nemi szerv, a farok sem szép.

Egyik sem szépségversenyre készült, hanem szaporodásra.

2021. okt. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Umm van ilyen is meg olyan is. Én nem látom az összes farkat szépnek:D pl nekem az tetszik, ami átlagos méretű, fitymás, egyenes. Rövid szőr legyen rajta, herékből a lógósabb tetszik. Mondjuk ez nem jelenti azt, hogy ami nem ilyen, az csúnya. Vannak amik semlegesek (pl nem gond ha kicsit ferde vagy nem lógós a here). Viszont vannak számomra kifejezetten csúnyák is. Nekem pl ilyen az, ami elég arànytalan-túl nagy vagy kicsi makk, metélt stb. Ez ízlés kérdése, teljesen szubjektív.

25N

2021. okt. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Le vagyok nyűgözve, eddig 3/3 válasz a kérdésre válaszol, és ezek közül 2 olyan mentális beállítódásra utal, ami nagyon hasonlatos az enyémhez (már ami az anatómiát illeti)
2021. okt. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Egyetlen pénisz sem lesz vonzó önmagában a hozzá tartozó Férfi nélkül.
2021. okt. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Számomra a párom farka a legszebb. Előtte láttam többfélét, de nekem az övé jön be a legjobban, mert: arányosan hosszú és vastag, egyenes, szőrzete ápolt, fitymás, a makk mérete is teljesen illik a hosszához és vastagságához, a kitágult erek pedig egyenesen megőrítenek erekció során. 😅

23/N

2021. okt. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha arányos ápolt, egyenes, és nagy zacskó
2021. okt. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Ez csak egy privi vadász kérdés ismét.
2021. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem lankadt állapotban nem szép, szexi vagy vonzó hanem kicsit inkább vicces, de ha feláll akkor nagyon is szép.

Nekem az tetszik benne ha vastag, eres és kemény.

2021. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet szép és csúnya is.Ápolt legyen,ne legyen szőrös.Egyenes/felfele ívelt nagyobb makk.
2021. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!