Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SIDLER22 kérdése:

Lányok! Ti szeretitek ha a partneretek tövig benyomja és bent tartja egy ideig?

Figyelt kérdés

Szóval szeretitek (vagy szeretnétek) ha a párotok (vagy partneretek) berakná tövig és bent tartaná mondjuk egy fél percig? Addig meg simi meg smárolás, satöbbi...


(Nem látok túl sok kérdést és választ ilyen téren. Egy nő volt aki leírta, hogy néha megkéri a paliját, hogy tartsa bent pár másodpercig. Aztán ennyi. Rajta kívül még senkit nem láttam erről beszélni.)



2021. nov. 2. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon!
2021. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, fő a változatosság. Néha kicsit meg lehet állni, nem kell folyamatosan egy tempóban reszelni. Néha lágyabban, lassabban, néha gyorsan, durvábban.
2021. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, nagyon szeretem.
2021. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem tövig.
2021. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szeretem
2021. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretem.
2021. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2021. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát oké, de ezek így eléggé "egyszavas" válaszok... 😅

Arra gondoltam, hogy kicsit ki is fejthetnétek.

Például ilyenkor ez milyen érzés, hogy nem mozog. Vagy, hogy meddig szoktátok ezt tartani. Közben mit csináltok stb...

Nem társadalmi felmérést szeretnék csinálni csak érdekel.

Ti szoktatok lovaglóba rajta maradni teljesen vagy Ő csinálja?

Ilyenek...

2021. nov. 3. 06:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

En imadom, eszmeletlen izgato szamomra!

Nagyon jo erzes, mert ilyenkor ugye nem az ingerel, hogy mozog bennem, hanem egyszeruen csak azt erzem, hogy bennem van, igy sokkal intenzivebb az erzes, ahogy erzem magamban a kemeny farkat, ahogy kitolt belulrol ahh...

Es frusztralo is kozben, mert kivanom azt is, hogy dugjon mar, de ez annyira izgato ilyenkor, hogy ugy erzem, szetrobbanok, es kozben csokolozunk, simogatjuk egymast, van, hogy a csiklomat izgatja igy, na olyankor teljesen vegem van...

Altalaban misszionariusban szokta csinalni, de lovagloban is volt mar parszor.

Altalaban nehany masodpercig, de van, hogy akar 1-2 percig bent tartja tovig, es nem mozog, csak mashogy izgat... Na olyankor mar sikitok annyira vegem van.

Na most pusztan attol teljesen felizgultam, hogy ragondoltam...

2021. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem. Mikor megáll és csak bent van tövig izgató jó érzés. Olyankor raszoritok parszor a puncimmal. Az is jó mikor k*rva lassan mozog ki-be tövig vagy mikor lassan ki és hirtelen durván be tövig.
2021. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!