Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobban élvezitek a szexet, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban élvezitek a szexet, ha a nő puncijában van vibrotojás i (Lovense) is szex közben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább előtte, akár valami nyilvános helyen, a farkam mellé már nem igazán fér el. Rendesen benedvesítette a barátnőmet, amikor használtuk.
2021. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem befér a puncimba pénisz mellé, így sokkal könnyebben jutok el a csúcsra.
2021. nov. 2. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exem imádta, ő is érezte,ahogy rezgett, miközben D*gott. 😊
2021. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lol örülök, ha egy nagyobb méret belém fér, kizárt hogy farok mellé bemenjen egy ilyen. Még ha egy kisebb plug van a popsimban és úgy van a pasi a puncimban, az is nagyon feszít,egy nagyobb mérettel ez kizárt.
2021. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha kellően előkészít, van megfelelő idejű előjáték, és kívánod őt nagyon, akkor szerintem neked is menni fog.
2021. nov. 2. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, voltam már párszor nagyon felizgulva életemben, de nem esne jól. Lehet be lehetne erőszakolni, elvileg minden nőbe be lehet, végülis egy gyerek is kijön ott, de nem mindegy, hogy belepusztulsz a fájdalomba és szétrepedsz vagy pedig élvezed a dolgot
2021. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Változó, van akit kifejezetten zavart mást meg a csillagokba repítette.
2021. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyunk egyformák, nekem sosem kell beerőszakolni, annyira tocsogok, hogy simán bemegy.
2021. nov. 2. 14:08
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
#8: Én is nagyon nedves szoktam lenni, van hogy a combomon folyik le mondjuk egy szopás után. De nem ettől függ, hogy bemegy-e meg hogy jólesik vagy sem
2021. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Férfi létemre imádom mert engem is hamar a csúcsra juttat a vibrálás főleg ha punciba van
2022. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!