Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen miért tűnik el sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért tűnik el sok lány pár mondat után?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy match-elünk aztán váltunk pár mondatot ( de sokan csak egy mondatot írnak) aztán szó nélkül eltűnnek.

A match-ek 90%-a ilyen nekem.

Miért van ez?

Jön egy másik pasi aki érdekesebb és vele beszélnek? Vagy egyből a szex témára térnek?



2021. nov. 2. 09:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem és a haverjaim nagy részének még matche sincs. Max. fél évente 1-2x. Így amiről te írsz, még kevesebb tapasztalatom van.
2021. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Tinder egy húspiac. Leginkább Pesten és nagyobb egyetemi városokban működik. Jó ha 15% az aki tényleg társat keres.
2021. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a 10-es válaszoló foglalta legjobban össze hogy a társkereső oldalak hogyan működnek női és férfi oldalról is egyaránt. Amúgy tényleg szeretnek a lányok eltűnni pár üzenetváltás után amik általában 1 szavas válaszok esetleg 1 mondatos válaszok. A mai társadalom már nem nagyon tud úgy kommunikálni mint a régi ami miatt könnyebb is volt ismerkedni most meg csomó ember a közösségi oldalon éli az életét amivel az egó tuning megy a legjobban főleg ha az illető nő aki még ráadásul csinos is és ért a photoshophoz is! Férfiaknak a közösségi média nem annyira egyszerű ha csak nincsen nagy ismerettsége mert ugye mi vagyunk a kevésbé szebbik nem a nők meg a szebbek nekik mindenhol könnyebb az életük és ismerkedni is könnyebb nekik a szép külsejük miatt akkor meg főleg ha képszerkeztő appokal feltuningolják magukat. Lényeg: Társkereső oldalakon ismerkedni nem lehet, talán 10 évvel ezelőtt volt értelmük de manapság a pénzlehúzáson kívül nem sok értelmük van ha csak nem tűnsz ki a tömegből és nem vagy extra jóképű pasi, nőknek meg napi 1000 üzenetjük van, mondom 10-es válaszoló foglalta legjobban össze!
2021. nov. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A dinoszauruszok utolsó rúgásaira emlékeztet ez a kor.
2022. jan. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!