Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha a barátnőm több pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a barátnőm több pasival volt, mint én nővel?

Figyelt kérdés
Ő 21 éves, neki volt 7, nekem csak 2 27 évesen.

2021. okt. 31. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Itt nem az a lényeg, hogy gáz-e. Hanem hogy téged zavar-e?
2021. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Haver. Nem gáz. Húzd inkább le magad és örülj neki, hogy egy tapasztalt nővel vagy.

És még véletlenül se köss bele két naponta ezért, és még véletlenül se legyen a terítéken minden nap, hogy "te hülye ri$#nc szetk&$tak már ezren" meg a szokásos klisék, hogy másnak is engedted, hogy a szádba elvezzen, mással is csináltad ebben a pózban, csináltad menj a f$zba te k$rva. És két nap után könyörögsz, hogy bocsáss meg kérlek...


Szerintem inkább élvezd és kész.


Én az elkövetett, elbaltazott multambol írom.

2021. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Röviden:NEM.Hosszabban:miért darabszám kérdése ez?Egyébként,nem gáz.
2021. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Számít valamit?
2021. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért számít ennyire? Egyáktalàn semmi jelentősége, maximum neked vannak önbizalom problémáid, azért rugózol ezen.
2021. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod, hogy mikor kezdte a nemi életet?
2021. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!