Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lazuljak el az elsõ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lazuljak el az elsõ alkalom elõtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

elõzõ héten majdnem lefeküdtem a sráccal, már volt petting is de kicsit megijedtem és elhúzódtam

azóta csak erre tudok gondolni hogy mennyire bánom hogy nem feküdtem le vele akkor mert most amikor következõnek találkozunk majd nagyvalószínüséggel lefekszünk egymással de így meg kicsit ráizgulok hogy mi lesz stb


alkohol vagy kábítószer segíthet?


alkoholról olvastam hogy jó elõtte csak nem akarok ilyen becsípett,"buta" állapotba se kerülni a srác elõtt

és ezért gondoltam kábszira mert akkor kedves/jófej vagyok és nagyon van hozzá hangulatom is(elõzõ alkalomkor is ez volt)

de itt nagyon ráizgultam, és nemtudom hogy azért mert hirtelen jött az egész vagy csak a szexuális téren nagyon rástresszelek a szer hatása alatt


a srác nagyon tapasztalt szóval kicsit felakarom oldani magamat hogy ne legyek befeszülve:)


és mégegy kérdés: ha ujjaztam már magamat és mások is megujjaztak meg tampont használok akkor mekkora az esélye a vérzésnek? és ezek mellett hogy ha jó az elõjáték, benedvesedtem és akarom is a dolgot akkor az alap fájdalmon kívül lenne gond? (nagy,vastag farka van a srácnak és így nem tudom mennyit számít az ujjazás)



2021. okt. 31. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Egy pici alkohol mértékkel,de csak annyi ami oldja a gátlásokat.

Ne cuccozz.

2021. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Kábszi? Mit használtál? Egyébként bármilyen cuccra normális tinédzser sosem hivatkozna kábsziként, ez ilyen boomer szöveg.

Ha hivatkoznak akkor így hogy: laszti, eki, zöld, spuri, stb. Már csak azért is, mert drogok alatt értünk jó pár tucat szert, amiknek teljesen változó hatása és kockázata van.

2021. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

18 vagyok és egyszerūen nem akartam kiírni a konkrét nevét, ennyi:)

tiltották már a kérdésemet emiatt

2021. okt. 31. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell előtte semmi.

Most aggodsz de ha ott leszel teljesen felizgatva akkor az más lesz. De megbeszélheted a pasival is hogy legyen még pár petting előtte. Ha tényleg normális akkor megérti. Aztán lehet a következő közepén inkább megkéred hogy tegye be. Beindulva tényleg sokmindenhez más a hozzáállás. Nekem legalábbis így van.


Az én első partnerem is elég nagy volt de egyáltalán nem fájt. Mondjuk mi többször pettingeltünk. Meg pár évvel előtte egy ujjazás közben már elszakadt a szűzhártyám.

2021. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha drogoznod kell ahhoz hogy le tudj fekudni valakivel, inkabb ne csinald, nyilvanvaloan nem allsz keszen ra. egyreszt baromi kiabrandito lesz neki, mareszt egyenes ut a fuggoseghez.


igyatok meg egy pohar bort, csokolozzatok, es ha mindketten akarjatok, ugyis fog menni magatol

2021. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!