Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Akiknek nagyon fáj az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akiknek nagyon fáj az első alkalom, ez miért van? Nem elég óvatos a partner? Vagy bárhogy vigyáztok, akkoris fájhat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem vastag volt a szűzhártyám. Fizikai adottság.
2021. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudtam eléggé ellazulni és túlságosan szűk voltam
2021. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudtam rendeswn ellazulni es vastag a baratom penisze.
2021. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
NEM törvényszerű hogy fájjon, sőt! Azért fáj mert nem tudja magát elengedni és hülye komplexusok égtek az agyába hogy fájni fog. Ez egy negatív önbeteljesítő jóslat. Engedd el magad, válassz okosan olyan partnert aki figyel rád, megfelelő előjáték és óóóóóóóóóóóóvatosan, akkor nem fog fájni, sőt :)
2021. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy fáj! Csak figyelni kell egymásra és ennyi :) Egyrészt nyilván a partnernek nagyon figyelmesnek , óvatosnak kell lenni, és hosszú előjátékot nyújtania. Másrészt: el kell engedni az ilyesmit h az első fáj, meg vérzik. Ha meg félsz a dologtól, feszengsz, akkor egyelőre még el kell halasztani.

És harmadrészt: Nem is muszáj egy alkalommal lerendezni a dolgot. Igen káros dolog a szüzességet ilyen nagy dobra verni, és piros betűkkel felvésni a naptárba... Legyen előtte több alkalommal ujjazás, egy, majd 2 ujjal, aztán lehet próbálkozni szexel is,de csak mint ízelítő... Most akkor ki mondja, meg, hogy melyik alkalommal vesztetted el pontosan? És ami jobb kérdés: számít-e? A lényeg, hogy jó az ami történik és nem fájdalmas :)

2021. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5

Ki mondja meg, jhogy mikor vesztetted el pontosan?

Hát akkor, amikor átszakadt, nem? :d

2021. okt. 29. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázni kell hogy akik azt mondjak hogy nem törvény szeru az azert van mert előtte már volt benned valami pl ujj vagy pedig szex játékszer!

A fájdalom az ideg szálak miatt van valamint a szuzhartyan levő hajszálerek miatt is! Valamint igen maga a hüvely feszültsége is azaz nem tudsz ellazulni de ennek mindnekepp van egy fizikai háttere is ami pedig maga a vagina és hogy eddig még nem tettel bele semmit sem…

2021. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ezért kell úgy haladni, hogy először csak egy ujjat tenni be, majd esetleg 2-t (de van akinek a 2 ujj már fáj és a pénisz alakja viszont nem.)
2021. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azért fájt mert túl szűk voltam
2021. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8 igen de tovább megyek először simogatással kell kezdeni majd orállal
2021. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!