Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen "fétis" mellet szerintet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "fétis" mellet szerintetek nehéz lesz párt találni? L

Figyelt kérdés
Ruha fétisem van. Ruhában szeretek csak szexelni ami annyit jelent hogy még a nadrágomat se veszem le teljesen és a bugyit is csak félre szoktam húzni
2021. okt. 30. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En dugnalak szívesen
2021. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nyilván erősen függ attól hogy mennyire vagy bomba csaj, és hogy milyenek azok a ruhák, dögös csajt khurvás szerkóban simán döngetnék így is rendszeresen.
2021. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Néha oké lenne, de imádom érezni a teljes meztelen testet, összefonódva, ölelkezve, simogatva, tapizva a bársonyos bőrt mindenütt. F
2021. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen... eleve vannak "ruhafétises" (bőr, latex, harisnya stb.) férfiak is, na velük totál megtalálnád a közös hullámhosszt. Aki nem ilyen az viszont szereti érezni a másik bőrét, ergo néha-néha biz' ki kell majd bújnod a ruciból.
2021. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
persze, biztos találsz ruha fétises férfit
2021. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#14 na pl én kifejezetten rohadtulgerjedek az ilyen papírvékony tapadós bőrhatású szerkókra a csajokon, na meg persze tűsarkúk hozzá. :)
2021. okt. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha megszeretnélek, engem nem zavarna..
2021. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem,ha a lány pulcsiban van (+sál,szőrmés kabát,kesztyű) és csak szop vagy kiveri nekem.
2021. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem lesz könnyű, de én ismerek egy ilyen pasit... :)
2021. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Horserider85 ***** válasza:
Vannak ilyen pasik én a páromat a lovaglóruhájában szoktam dugni ez az egyik fétisem
2022. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!