Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy új vibrátorral furcsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy új vibrátorral furcsa élményt szereztem. Lehet, hogy meg is lehet tanulni a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

25 évem alatt még sosem volt hüvelyi orgazmusom. Egy ideje már szingli vagyok és már kicsit kezdett hiányérzetem lenni csiklóizgatásnál, ezért beruháztam egy nyuszis rezgő vibrátorra. (Vibrátor, amin van egy pöcök rész a csiklónak). Én csak ilyen plusz feeling miatt gondoltam, mert tudtam hogy elélvezni úgyis csak a csiklómon keresztül tudok.

És hiába nem volt még hüvelyi orgazmusom soha az életemben, mégis az hogy csiklóizgatás mellett még valami volt a hüvelyemben is, kb 5 másodperc alatt el tudok tőle élvezni. Annyira össze is húzódnak az izmok hogy konkrétan ki is tolódik egy ilyen orgazmusnál a vibrátor...


Lehet ha megtanulom egyszerre izgatni a kettőt, egy idő után menni fog egyedül a hüvelyi is?

Mert ez így brutál jó érzés.


Lányok? Tapasztalatok?


2021. okt. 29. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Sok nő így tud csak elmenni, hogy mellete a csiklóját izgatja vagy izgatják. Én férfi vagyok és volt olyan barátnőm, aki kérte, hogy közben izgassam a csiklóját.

Legjobban és legnagyobbat mégis az élvezet, akinek nyaltam és közben segédeszköz volt a puncijában.

Hogy így megtanulható-e a hüvelyi orgazmus nem tudom, erre majd a nők válaszolnak! :)

2021. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem - ha rágörcsölsz akkor meg nem. A nyuszifüles egyszerre izgatja, szinkronban mindkét "részt" ezért mentél el tőle olyan gyorsan, de ez is egyénfüggő (van aki utálja a nyuszifüles vibriket).
2021. okt. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, mert egyszerre izgat mindkét helyen és lehet, hogy ha csak a hüvelyed izgatja, akkor nem mész el. Szóval érdemesebb lenne megpróbálni egy klasszik vibrivel is. :) N
2021. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!