Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kompromisszum az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kompromisszum az orális szexhez?(Lányok/Nők véleménye érdekelne)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több mint négy és fél éve vagyunk együtt de az utóbbi egy évben csak úgy hajlandó szopni ha először ki nyalom.Lányok nálatok is ez a nem adok ha nem kapok módi van? Van köztetek olyan aki spontán csak élvez szopni,mármint önzetlenül?

2021. okt. 29. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem jó ilyen szabályokat felállítani, mert ettől kicsit erőltetett lesz a dolog. Viszont a kéréséből azt lehet következtetni, hogy az előző 3 évben ő sokkal többször elégített ki orálisan és te sokkal kevesebbszer őt. (Nem tudhatom, de a kérésből ez következtethető). Illetve, hogy miután ő "elintézett" téged, gondolom várta volna, hogy legyen viszonzás, de ez nem történt meg. Így viszont érthető, hogy inkább felállít egy ilyen rendszert, hiszen ennek teljesen kölcsönösen és egyenlően kéne működnie...
2021. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Viszonzas nélkül is mehet de nyilván jó ha a pasi is csinál valamit 😃
2021. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vicodin! Mi a problémád?
2021. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk én sokkal többet nyalok, mint amennyiszer a párom cumizik.

Ennek 2 oka van. Ha én kezdem el, akkor miután vagy felizgattam, vagy élvezésig nyaltam, nem szokott már türelmem lenni, és inkább berakom.

A másik pedig biológiai ok. Én a nyalással, simogatással, előjátékkal tudom őt felkészíteni a fizikai behatolásra, míg én harcra készen állok tulajdonképpen az elejétől fogva. Tehát a nyalás 99 százalékban az előjáték része, míg a szopás ritkábban, inkább megfűszerezve az együttlétet, mint amiatt, hogy felizguljak.

De ez a mi példánk, nekünk így működik jól.

2021. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2021. okt. 29. 20:19
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne hari, de undorodsz a punci ízétől, vagy mi? Férfiként mondom, hogy nálam például alap az oda-vissza, imádok puncit nyalni, főleg jó mélyen vaginálisan!

Amúgy meg kissé megalázónak tartom egy nővel szemben, ha Tőle egyoldalúan várják el a szopást!

2021. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!