Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi szexuális értékét a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi szexuális értékét a nők szemében az anyagi körülményei határozzák meg?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 21:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
#20 szerinted ott ahol épp te ülsz, és amennyi információval rendelkezel rólam, mekkora eséllyel tudod eldönteni hitelt érdemlően? :D :D :D
2021. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
A golddiggereként igen, de azoknak sem szexuális értéket látnak a szponzorban hanem a dollárjeleket 😂
2021. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem soha nem volt mérvadó. Életem első nagy szerelme egy nagyon szegény családból származó srác volt. Anyukája egyedül nevelte őt és a testvérét egy albérletben az asszisztens fizetésből. Mégse érdekelt soha hogy milyen az albérlet vag hogy elnek. A srác mindig dolgozott iskola mellett is, elment egyetemre, majd a saját lábára állt és még tudott teremteni maga körül olyan dolgokat amikre volt igénye. 4 évig voltunk együtt egyáltalán nem a pénze motivált akkor se amikor volt neki, és akkor se amikor nem.

Második nagy szerelmem egy gyárban volt muszakvezető, szintén egyedül nevelte az anyja, majd levelezőn ment el egyetemre. Tényleg soha nem érdekelt ez, de ugyan ennyire hidegen hagy az is, hogy van e kocsija.

2021. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Akkor a sírig várhatsz, kérdező. :D Mintha a hulladékgyűjtő ülne az út szélén mondván ugyanezt.
2021. okt. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem, a szexuális értékét a kinézete határozza meg. Nyilván...
2021. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#23 ezek mikor is történtek?


Az a helyzet hogy az utóbbi 5-7 évben egyre inkább nem a te hozzáállásod a jellemző.

Szóval 7+ éve még nagyjából normális kerékvágásban működtek a dolgok. De azóta a világ ezen témakörben szó szerint kifordult önmagából.

2021. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron (2020) mentem szét az exemmel, szóval azóta.

Ti nagyon rossz helyen keresitek a nőket, nekem egy olyan barátnőm sincs aki adna erre a dologra hogy mennyi pénze van a csavonak.

2021. okt. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
#6. így van, a valóságot minden tapasztalt ember tudja. De te ezek szerint nem vagy tapasztalt ember, mert nem a valóságot látod, csak azt a színjátékot, amit magadnak rendezel, hogy megpróbáld elterelni a figyelmet a valóságról. Ami az, hogy te vagy lúzer. Amint ezt hajlandó leszel elfogadni, máris változhat a film...
2021. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én pl lecseréltem a gazdag pasimat egy teljesen átlagosra, akinek még saját lakása sincs. De ő legalább boldoggá tud tenni.
2021. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#15: ekkora baromságot rég olvastam. Ezt csak a méyen úzer, magatehetetlen, ostoba incelek mondják, és kb annyi az igazságtartalma, mint annak, hogy Mészáros Lőrinc az eszének és tehetségének köszönheti a meggazdagodását.
2021. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!