Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek izgató látvány ha egy pasi kiveri magának?

Figyelt kérdés
Már ha jó pasiról van szó. Ha igen miért? Pl. izmok mozgása, sperma kilövése? Vagy inkább semleges, taszító?
2021. okt. 27. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2021. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Én mindig odalesek, ha ilyet látok.Józsi bácsi 64F
2021. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

"kilövése"! 😂

Ez nem rakéta báttya

2021. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Hm nekem izgató, de nem ha 'egy pasi' csinálja, hanem ha a párom/szexpartnerem. Már volt is, hogy kértem a páromat, hogy verje egy kicsit előttem, mert tetszik, de sajnos ő nem volt benne, mert neki a maszturbáció túl intim dolog. Nem is értem:D a lényeg, hogy valamiért izgató, hogy egy férfias pasi magának veri, viszont ami fura, hogy az orgazmus már nem. Tehát az nem tetszik, ha a saját kezétől élvez. Úgyhogy csak az tetszik amíg veri, befejezni meg majd segítek:D
2021. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem. Idegen pasi esetében meg kifejezetten undorító.
2021. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2021. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem izgato, de leginkabb a hangok miatt, es nem ugy, hogy keretlenul kapok egy videot
2021. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2021. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik külsőre, akkor igen. Ahogy a farkát a kezében fogja, a hangja és az arcának látványa az, ami izgató számomra.
2021. okt. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A szép kemény farok és a kispriccelő sperma látványa izgató, ha hozzám közelálló pasiról van szó, aki amúgy is vonzó számomra.

Többször volt, hogy néztem a pasim masztizni (igaz, 10-ből 9x kb nem csinálta végig, mert valamilyen szex lett belőle), és azt is szeretem, ha szex után így fejezi be és rám élvez, hogy lássam.

De egy vadidegen pasit látnék így, nem hiszem hogy izgatna. Sőt

2021. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!