Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben leszálltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra1918 kérdése:

Szex közben leszálltam a barátomról Szerintetek mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este szexeltünk a barátommal. Nekem annyira nem volt kedvem hozzá, de belementem, hátha közben megjön a kedvem, de pont a közepén gondoltam meg magam és leszálltam róla. Neki ez nagyon rosszul esett, azt mondta, hogy ez nagyon bántotta az önbizalmát. Nagyon nem akartam így bele taposni ezzel az önbizalmába. Szörnyű bűntudatom van most emiatt.

Egyébként csak egy hónapja vagyunk még együt.



#szex #önbizalomhiány #Szex visszautasítása
2021. okt. 27. 08:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%

"semmivel sem másabb"

De, másabb.

A férfiben ilyenkor megtelik a prosztata, és elég fájdalmas tud lenni, ha nem ürülhet ki.

Ezzel együtt persze a nőnek sem kellemes, ha félbehagyják, de nála ilyen nincsen.

2021. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy egy nőnek nem okoz fizikai fájdalmat, ha orgazmus nélkül ér véget számára az együttlét,de nekem, mint Férfi nagyon fontos, hogy elélvezzen velem a párom.
2021. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van.

Bár minden férfi (és nő) ilyen lenne!

2021. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30%
Elèg tápló voltál tènyleg... Legalább foglalkozhattál volna Vele, hogy elmenjen
2021. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
57%
Milyen hülye kérdés! Na de a válaszok! Kritikán aluliak!
2021. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
11%
na itt álljunk meg hogy bántjátok a kérdezőt! én pl csak azért kezdenék egy kapcsolatba ha abból pénz vagy hírnév a hasznom nem leszek ingyen senki csicskálja mivel szép vagyok ezért legyen csodaszép háza kocsija sokat utazón velem adjon ajándékokat és cserébe lesz szex nálam ennyi ! gimiben mindenki engem akart és senki sem kapott meg ,
2021. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
69%

26-os.

Miután elolvastam az irományod, lehetsz bármilyen szép, engem totálisan lelomboztál.

Ha gondolod, küldök neked egy helyesírási szótárt ajándékba.

Semmilyen szex nem kell cserébe.

Tudod az emberek nem csicskát, hanem társat keresnek maguk mellé, de te nem hiszem, hogy tudnád hozni ezt a szintet.

Kicsit művelődj, szedd össze magad, főleg ha ennyire magasan van a léc nálad.

2021. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!