Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben leszálltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra1918 kérdése:

Szex közben leszálltam a barátomról Szerintetek mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este szexeltünk a barátommal. Nekem annyira nem volt kedvem hozzá, de belementem, hátha közben megjön a kedvem, de pont a közepén gondoltam meg magam és leszálltam róla. Neki ez nagyon rosszul esett, azt mondta, hogy ez nagyon bántotta az önbizalmát. Nagyon nem akartam így bele taposni ezzel az önbizalmába. Szörnyű bűntudatom van most emiatt.

Egyébként csak egy hónapja vagyunk még együt.



#szex #önbizalomhiány #Szex visszautasítása
2021. okt. 27. 08:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%
Ne húzd le azért ennyire, ez még javítható. Azért kérdezte.
2021. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező! Kedves Mindenki más! Előre elnézést kérek a szélsőséges kifejezésemért, mert felháborodtam!


Kérdező, nehogy eszedbe jusson rájuk hallgatni (csak részben, abban viszont nagyon)! Egyszerűen nem helyes a legtöbb válasznak egy nagyon szerves tartalmi része. Az abszolút mintapélda, ami nagyon jól kifejezi, hogy ezekkel a válaszokkal mi is a baj, az ez az írás:


"Miután leugrottál a farkáról, mi akadályozott meg benne, hogy szájjal befejezd?"


Én úgy látom, hogy egyértelműen ugyanaz akadályozott meg, amiért leszálltál: hiszen nem kívántad a párod. Ha nem vagy éppen a hangulatban és ezt kommunikálod a másik felé, akkor szerintem nem várhatja el senki, hogy "de azért leszopod" és stb.. Senkinek nem kötelessége (a férfiaknak sem) olyat tennie a másikért, amihez neki nincs kedve. Más szituációkban társadalmilag persze kívánatos alárendelni magunkat a másik akaratának, de a szex ne legyen ez a szituáció! Ez később súlyos kapcsolati problémákat eredményezhet.

Abban viszont igazuk van a többieknek, hogy ha már belekezdtetek, akkor a meggondolás rosszabbul eshet a másiknak, mintha csak simán az elején nemet mondtál volna. Az ambivalens viselkedés sosem jó, ez is ugyanúgy szülhet konfliktust. Ezért azt tanácsolom, hogy akár az elején mondasz nemet, akár közben csinálnál inkább mást, nyilván illik kárpótolni a másikat (de így sem vagy köteles kielégíteni őt). Ehelyett megbeszélhetitek a dolgokat, és már rögtön előrébb vagytok, mert ha jól csináljátok, egyikőtökben sem marad tüske és közben még a vágy is felfokozódhat.

A fő üzenet: ha nem kívánsz valakit és tovább erőlteted/erőlteti, az problémát szülhet. A kommunikáció mindig legyen kulcs.

2021. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%

Na, hogy valaki a kérdésedre is válaszoljon: nem rontottál el mindent. A szex egy kényes téma, de ha valakinek annyira erősen meghatározza az önértékelését, ott komolyabb gond van, amit - bármennyire is könnyű a másikra fogni - neki kellene orvosolnia. Mindkettőtökre ráférne egy alaposabb önismeret, hogy fejlődjön az önértékelésetek. Az övé azért, hogy ne mások viselkedésétől függjön, tudja leválasztani a másik pillanatnyi elmebaját a saját értékéről. Neked meg azért, hogy felismerd a saját szükségleteidet és fel tudd azokat vállalni. Azonnal. Különösen szexualitás terén, mert az is megalázó tud lenni, ha a másik fél csak megjátssza, hogy szívesen csinálja, az meg mindkettőnek romboló, ha az egyik fél kötelességnek tekinti ezt (nem meri visszautasítani), ergo kb. megerőszakoltatja magát a párjával.

Azt nem pontosan értem, hogy a hozzászólók miért gondolják azt, hogy leszopással menthető a sztori, amikor az még hevesebb szexuális vágyat és több energiát igényel, tehát ugyanott vagyunk: ha annak híján, sőt akár undorral csinálod, az mindkettőtöknek árt.

Megköszönheted neki, hogy elmondta ezt neked, mert ez segít a fejlődésedben, esetleg megbeszélhetitek, hogy mi lenne számotokra a legmegfelelőbb kommunikáció, ha valami nem tetszik. Ha ezért kidob, azért meg nem érdemes krokodilkönnyeket hullatni, mert ha egy kapcsolatban ez nem megoldható probléma, ahol nem megengedett ennyit hibázni, az eleve kuka.

2021. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
32%

Van még mit tanulnod.

Ma szépen elnézést kérsz tőle, letérdelsz és úgy leszopod, hogy beleszédüljön!!!

Akkor minden oké...

2021. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
97%
Húúúúúú ti aztán "nagyon" összepasszoltok az ágyban nincs kedved de tessék-lássék magadra erőlteted majd abbahagyod. Nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat...
2021. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%
Kislány vagy még :) Ez nem baj, csak tudni kell az embernek ezt magáról. Én is kiakadnék, bár nem vagyok huszonéves, de ha nincs kedvem, akkor nem kezdem el... Egy hónap nem sok idő... Nekem is voltak hasonló eseteim, mivel szeretem a párom pár perc "duzzogás" után odamentem hozzá és átöleltem és megkértem hogy ilyet ne csináljon, nem az önbizalmam miatt, hanem ha neki nincs kedve akkor ne "erőszakolja" meg önmagát.. Ha a srácnál ezzel végleg elrontottál mindent akkor nem illetek össze, az élet nem csupán szex.. Remélem helyrejöttök! 42 f
2021. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg nem szép dolog kielégületlenül hagyni. De én a helyedben elgondolkodnék hogy mit keresek mellette ha már egy hónap után nincs szenvedély .. és nem kívánod a szexet


A többi (férfi) hozzászólónak meg:

Az mivel más amikor a férfiak kielégületlenül hagynak egy nőt? Persze ők elsülnek tök jó, a csaj meg maradjon kielégületlen. Persze tisztelet a kivételnek. Ezzel csak azt akarom mondani hogy semmivel sem másabb az ha egy csaj hagy kielégületlenül egy férfit mint fordítva

2021. okt. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem kívántam őt, egyszerűen csak nagyon máson járt az eszem akkor és nem voltam tényleg abban a hangulatban.

Egyébként utána végül megint szexeltünk, de attól még rosszul esett ez neki, nem csak azért merthogy kielégületlenül maradt.

Bocsánatot kértem tőle, elmondtam neki, hogy egyáltalán nem vele van a baj, simán csak akkor abban a helyzetben a körülmények miatt és nem miatta nem akartam szexelni

2021. okt. 27. 17:15
 19/27 anonim ***** válasza:
85%

#17

Az sem másabb semmivel.

Alap, hogy ha hamarabb élveztem el, akkor élvezésig nyalom a párom.

Lehetőleg a behatolás előtt is.

2021. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%

#19

Ez elég ritka. Nálam 3 pasiból 1 elégítette ki, ő is havi egyszer.. és a barátnőim is ezt tapasztalják, szóval sok az ilyen pasi

2021. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!