Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 feletti nők. Meddig működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 feletti nők. Meddig működik a szex 40körül már lehet érezni valami változást libidó csökkenést?

Figyelt kérdés

Nő vagyok 35 múltam. Imádom a szexet nagy a libidóm. Most élek igazán.

Félek a változó kortól hogy el fog ez múlni.

Meddig lehet élvezni a szexet?


2021. okt. 26. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Bármeddig. 50 fölött jobban kívánom mint valaha.

Amúgy a menopauza is mindenkinél másképp jelentkezik, valóban megesik, hogy csökken, vagy megszűnik a libidó, van, hogy nem változik, és van, hogy erősebb lesz.

2021. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Megőrülök, annyira kívánom. El sem tudom képzelni, hogy ez megváltozik. 42
2021. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
40 felett lett jóval nagyobb a libidóm mint odáig, és tudom igazán élvezni a szexet.
2021. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy az 1-es írja, ez teljesen egyénfüggő, hogy a menopauzát kísérő hormonális változások kiben hogyan mennek véghez, és milyen tüneteket produkál. (Nem is értem miért pontozták le, korrekt válasz.)
2021. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nálam tizenéves korom óta vannak ebben hullámhegyek és völgyek. Szerintem teljesen normális.
2021. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
40 eves no vagyok de mindennap szexelunk a ferjemmel, nekem egyaltalan nem csokkent a libidom.. soot:)
2021. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
39 éves vagyok és az eddig sem kicsi étvágyam úgy veszem észre hogy nő :)
2021. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!