Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Megvetőnek tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Megvetőnek tartjátok ha egy srác kissé szub beállítottságú?

Figyelt kérdés

Valójában egy magas, férfias megjelenésű fickó vagyok, de nagyon izgat, ha egy lány vezet szex közben, főleg ha az arcomra ül, es nyalatja a punciát és a fenekét.

Ha egy barátotok állna ezzel elő nagyon megvetnétek?



2021. okt. 25. 23:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem az előző barátnőm benne volt, de nem szerette, mert azt mondta, hogy ha az arcomon ül, akkor nem tudja úgy kiélvezni a nyálást.

Mostani barátnőm pedig azt mondja, hogy ez nem normális dolog ezért egyáltalán nincs ilyen. :(

2021. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bár pasim is ilyen lenne, de nálunk ő a dominánsabb és én a sub akin kiélheti vágyait, pedig fordítva is milyen jó lenne:)
2021. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!