Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Megvetőnek tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Megvetőnek tartjátok ha egy srác kissé szub beállítottságú?

Figyelt kérdés

Valójában egy magas, férfias megjelenésű fickó vagyok, de nagyon izgat, ha egy lány vezet szex közben, főleg ha az arcomra ül, es nyalatja a punciát és a fenekét.

Ha egy barátotok állna ezzel elő nagyon megvetnétek?



2021. okt. 25. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
nem:)
2021. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem vetném meg, csak nem passzolnánk össze az ágyban ennyi.
2021. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Megfelelő partner elfogadja. Én is ilyen vagyok, valakinél fel se hoztam, de a jelenlegi páromnak tetszik :)
2021. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Mindenkit más izgat az ágyban. Nem vetek meg senkit az ízlése miatt. Nem mintha ezen amúgyis lehetne változtatni. A melegeket se nézem le, a sub pasikat se. Főleg ha egy barátomról van szó, akkor nyilván méginkább támogató igyekszek lenni. Az persze más kérdés, hogy én sub nőként nem ismerkednék ilyen pasival. De ez ettől független.
2021. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg van egy barátnőm, akit nagyon szeretek. Attól félel hogy elhagy ha megmondom neki...
2021. okt. 26. 00:13
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

#5 akkor tudnod kellene hogy fogadja nem? Szerepet játszottál eddig, mást festettél le magadról az ágyban mint ami vagy. Ha elhagy azt csak magadnak köszönheted.

Egyébként mi más választásod lenne? Életed végéig "bujkálni", hazudozni, szerepet játszani, magadra erőltetni valamit akarsz és lemondani arról amire vágysz? Ez így is úgy is aláássa a legjobb kapcsolatot is, legyél akkor inkább egyenes!

Ne egyből gyere elő a farbával, hanem fokozatosan. Ha erősek az érzések, érzelmek akkor a nők elég jól tudják tolerálni a kisebb-nagyobb fétiseket, "perverziókat" egy bizonyos mértékig. Az hogy rádguggoljon és úgy nyalasson nem annyira ördögtől való dolog.

2021. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem, én pl imádok domináns lenni, bennem talán van egy pici hajlam, meg a szubmisszív srácok szerintem cukik, olyan kis ártatlanok:D

Az arcra ülés meg szerintem annyira nem extra, a fenék nyalás meg brutál jó, kizárt, hogy ne tetszen neki:D

2021. okt. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Utálni való.
2021. okt. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem vetem meg, de nem is maradnék vele párkapcsolatban
2021. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Biztosan nem fog utálni, meg kéne beszélni vele. Fokozatosan adagold be neki, közben igyekezz kideríteni, mit gondol. Ha peched van, és szub hajlamú a barátnőd, azt szereti, ha a pasi uralja az ágyban, akkor nem fog neki örülni, de talán még akkor is lehet kompromisszumot kötni, hogy egyszer ő van fent, egyszer te. Egyéb esetben inkább örülne neki.
2021. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!