Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok egy olyan lányt/nőt aki elfogadja a feeder hajlamaimat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon gáz ez sokaknak de nem akarok hazudni sem, ha egy kapcsolat eljut addig, hogy ezt el kell mondani. Ebben az esetben viszont véget is ért a kapcsoalt.

Szerintetek van aki ezt elfogadá? Nem muszály benne lennie csak nem szakítana emiatt a férfival.


Vagy van ezt bizonyos keretek között működőképesnek látja valaki?



2021. okt. 24. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Afrikában 😅 a telt nők többsége NEM akar még tovább hízni.
2021. okt. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Remélem sehol. Ez a divatos és beteges vágyad baromira egészségtelen a másikra nézve. Ezt a tébolydát nem szabad éltetni.
2021. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
74%

Akartam írni, de már törölted a regisztrációt, így itt írok.


Szerintem nem reménytelen! Nekem is vannak feeder hajlamaim, de simán a duciság is bejön. A párommal 6 éve vagyunk együtt, tudja rólam. Kicsit furcsának találja, de nem katasztrófának. Kicsit duci (kb. átlagos +15 kiló), nyilván nem akar hízni, és én sem ösztönzöm erre, ezt tisztáztuk. Tudja ezt rólam, mindketten egy enyhén beteges vágynak tekintjük, amivel együtt lehet élni, nem befolyásolja lényegesen az életünket. Nálam ez nem olyan dolog, hogy enélkül szörnyen érezném magam. Szerintem sokaknak lehetnek olyan vágyai, amit nem lenne helyes megélni. Ő teljesen felnőtt módon áll hozzá, és mivel tudja, hogy én is, nincs gondja a dologgal.


Szerintem lehet még ilyet találni.


26/F

2021. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Nem muszály benne lennie"

Vagyis arról van szó, hogy nem akarod ezt kiélni, csak így érzel?

2021. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Én alapbol is duci és hizekony nő vagyok én örülnék ennek végre nem kellene koplalni.
2021. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!