Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok, nők! Ti elkerülné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok, nők! Ti elkerülnétek egy feeder pasit?

Figyelt kérdés

Ha van egy fiú aki magas helyes beszélgettek vele már egy ideje és megbízik benned annyira, hogy elmondja, hogy feeder vágyai vannak.

Nem szeretne ennek kitenni téged. De benne van ez a vágy.

Mit reagálnátok?

Megértenétek? Elküldenétek?


Ha megértenétek bele mennétek, hogy néha eljátszátok mint egy szerepjátékot?



2021. okt. 13. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
123 kg vagyok :) az álmom lenne egy feeder pasi.
2021. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Én nem érteném meg.

116 kilóról fogytam le az elmúlt évben 89 kilóra, és még legalább 15 kilótól szeretnék megszabadulni. Nem azért voltam kövér, mert zabáltam, hanem mert elhalt a pajzsmirigyem. És nem azért élem a poklok poklát, hogy aztán egy ilyen kis fura fazon kedvéért tönkretegyek mindent.

2021. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
1es bárhol találhatsz! Szerintem már ezután a válaszod után is vagy 5en rádírtak
2021. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!