Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, történt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, történt már veletek olyan, hogy lefeküdtetek egy sráccal, majd később kiderült, hogy a srác már korábban szexelt egy barátnőtökkel is? Hogyan derült ki, mennyire volt kínos, hogy ugyanaz a srác járt bennetek? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
volt ilyen, és? mindenkinek van múltja
2021. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a srácok a példaképeim.
2021. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen és nem volt benne semmi kínos. Tudtam róla már.
2021. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Volt, de nem utólag derült ki tulajdonképpen a barátnőm miatt ismertem meg. Össze jártak szexelni, de vége lett. Mi meg közelebb kerültünk egymáshoz. Nem olyan vicces dolog, mert eléggé bűntudatom volt, de olyan jól ment minden köztünk. Eleinte éreztem is, hogy neheztel a barátnőm, de idővel megbeszéltük, tovább lépett, és ugyan úgy jóban vagyunk. Kicsit bizarr volt, de idővel már el tudtuk viccelni. Ma már a vőlegényem ez a férfi, és szerencsére a barátnőmet sem vesztettem el.
2021. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Whitewolf19 ***** válasza:
Ő is kúrogatja tovább a barátnőd... :D minden a régi.
2023. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!