Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki 30 eves kora felett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki 30 eves kora felett vesztette el a szuzesseget?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka ?

2021. okt. 22. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Aki afölött azzal ez már szerintem nem történik meg
2021. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokan. Pl. én. De ismerek olyan nőt, aki még 40 után is itt tart.

Okok mindig szerteágazóak, de ha nem egészségügyi, akkor szociális készség hiánya vezet ide. Gyerekkori trauma, iskolai bántalmazás, introvertált személyiség, stb. által elzárkózól az embertársaidtól, nem tanulsz meg új emberekkel barátkozni, ismerkedni. Ennek hiányát meg tudod kompenzálni számítógép, tv, közösségi média által. Az évek meg repülnek.

2021. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
2-es nagyon jól leírta. Az a baj, hogy sokan beletörődnek és inkább elfoglaltságot keresnek amivel elterelik a figyelmüket erről.
2021. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. Addig nem érdekeltek a csajok, csak akkor álltam neki amikor már családot akartam.
2021. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, de én már beletorodtem, hogy örökre nő nélkül maradok. 32F
2021. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Nekem se volt még nővel viszonyom, de úgy vagyok vele, hogy:


Ad1: Ha jön olyan nő, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak és úgymond van értelme érte teperni, akkor lesz


Ad2: Ha az első eset nem történik meg és már nagyon hiányom lesz, elmegyek egy prostihoz és le lesz tudva.


31f

2021. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Addig nincs igazan hianyod amig nem szexeltel.
2021. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Dehogynincs... már rég elmentem volna prostihoz, de még adok esélyt a rendes kapcsolatnak. Ritkán ismerkedem, azt is csak neten, de ott össze tudok hozni randikat, csak eddig nem alakultak úgy a dolgok.
2021. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
#6: tucatnyi 20-25-30 éves lány van katolikus közösségekben, akik így gondolkodnak. "Majd jön az igazi". Hát nem, nem jön. Kell "virágot árulni". Ki kell mozdulni, új embereket megismerni, megmutatni, hogy milyen jó ember vagy és mindezek után majd működni fog a mostani hozzáállásod.
2021. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Akkor se tudod, milyen benne lenni egy nőbe, beleelvezni mikozben szorosan magadhoz oleled. Amig ezt nem tudod, addig csak valami olyasmi hianyzik ami nem tudod milyen erzes ergo nem valos a hianyod. Szerintem menj el egy prostihoz, nem vesztesz vele semmit. En nem vagyok szuz, volt tobb nővel is intim kapcsolatom, de gondolkozok rajta elmegyek egyhez.
2021. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!