Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálás után miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálás után miért alakul ki nálam csalódottság és szégyenérzet?

Figyelt kérdés
25 évesen a szexuális vágyam a padlón van. Lehet, hogy annak is köszönhető, hogy mindig is úgy álltam a nőkhöz, hogy én úgysem kellenék senkinek és engem úgysem találna vonzónak egyetlen egy nő sem. A maszturbálásról már nagyon régen leszoktam. Korábban sem vittem túlzásba de néhány hónapja egy-két alkalommal végeztem összesen. Utána hatalmas csalódottság és szégyenérzet lett rajtam úrrá mert megfogadtam, hogy többet nem csinálom hiszen csak becsapom saját magamat amiért arra gondolok, hogy egy nővel vagyok együtt.

2021. okt. 21. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez sokunknal így van. Velem is így volt amikor elkezdtem, szégyeltem magam, és úgy éreztem, hogy valami rosszat tettem, de aztán itt gyik-en olvastam ilyen kérdéseket, és a válaszok nyugtattak meg, azóta nincs szégyenérzetem.

Szerintem nyugodtan csináld, és közben képzelj el azt amit akarsz, mert ez normális, mindenki csinálja!

x/L

2021. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

25 évesen havi 1-2x kicsapod, nemi életet meg nem élsz??? Gondolom teszto szinted a béki pi*ája alatt van 2-vel. Ebben a korban naponta 2x szokás fejni/fejetni magadat, guruló gumiabroncsra is fel kéne hogy izgulj


Valami komoyl hormonális gond lehet nálad

2021. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Én veled képzelem el a nemi aktust, kedves #1.
2021. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem is éltem soha nemi életet. Nem volt kapcsolatom a nőkkel.
2021. okt. 21. 21:36
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
#3 Ez megtiszteltetés:D első vagyok.
2021. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

Akkor írj, Drágám. 🙂


#3

2021. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ne maszturbálj. Nekem csak ez oldotta meg. Mióta van barátnőm, másfél éve, nem nyúltam magamhoz. Néha van hogy egy hétig nincs szex (amúgy nincs okom panaszra) ilyenkor is kibírom inkább.
2021. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert erős komplexusaid vannak a szexualitással kapcsolatban, illetve a frusztrációd átcsapott egyfajta önmarcangolásba. A "nem kellek senkinek" erős önértékelési zavarra vall, némi depresszióval kombinálva ha már kiverni sincs kedved. Próbálod elnyomni a vágyaidat amiktől ha megszabadulsz azt hiszed a szorongásaidtól is megszabadulsz. Nem fog menni... Sem a vágyak elnyomása (mert NEM lehet), sem a szorongásaiddal nem fogsz tudni egyedül megküzdeni. Keress fel egy jó szakembert!

A saját tudatod zár egy sötét börtönbe aminek nem is látod a falai magasságát, de ki lehet belőle törni.

2021. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Súlyos szeretethiány és önbizalomhiány...


A pszcihédet nem tudod becsapni mégha a testedet igen is...


Hagyd abba a recskát és szerezz barátnőt!

2021. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

#8 és #9, túldimenzionáljátok a helyzetet. Régóta ismert, hogy a maszturbálásnak a szégyenérzet, bűntudat az egyetlen negatív következménye, és az is, hogy mindenkinél ez az első érzelem - utána. (Lásd #1.) Fiatal korban, egészséges libidóval értelmetlen az ellenszegülés, éppen annak lesz mentális feszültség a következménye.

Sokan egész életükben nem hagyják el, és nem megy a párkapcsolatuk rovására. Ritka, hogy mindig éppen legyen alkalom a párunkkal kielégülni.

Mindazonáltal kétségtelen, hogy párkapcsolatban érzelmi türelmetlenségre, akaratosságra is utalhat, vagy eltérő libidóra.

Ám mindig sokkal jobb megoldás, mint a külső kapcsolat.

2021. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!