Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már a barátnődnek spricce...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már a barátnődnek spriccelős orgazmusa?

Figyelt kérdés
Milyen érzés?
2021. okt. 21. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Volt
2021. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Exemnek volt. Nem is egyszer. És ha egyszer spriccelt, jött még legalább egyszer. Baromi izgató.
2021. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármikor volt.
2021. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Volt. Imádom amikor orálisan elégítem ki és közben lespriccel.
2021. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Őszintén mondva, hosszú távon nekem már nem menő. Amikor minden átázik, akárhány réteget teszek, mosson minden egyes szex ujjazás után ki mindent az akinek hat anyja van, ennyire nem nagy cucc.
2021. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2021. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eddig két csajomnak volt. Az egyiknek szinte minden alkalommal ha ujjazástól élvezett el.

A másiknak ritkábban, de volt. Szerintem izgató.

2021. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg undorító. Volt és nem is kell többet. Hála az égnek már 15 éve volt, azóta egyik csaj sem volt ilyen.
2021. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!