Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogy álltok a nyalással?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy álltok a nyalással?

Figyelt kérdés

2021. okt. 20. 09:21
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Esetleg leírnátok azt is, hogy miért szeretitek, mi izgat benne titeket?

2021. okt. 20. 10:19
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok!

Én szeretem látni, érezni azt ahogy partnerem élvezi, azt amit adok, illetve maga az élmény is. Szeretek örömet okozni!

2021. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

11#:

2-es és 7-es voltam.

Engem nagyon fel tud izgatni az, hogy miközben csinálom, a fenekét megfogom mindkét kezemmel, és az arcomba "nyomhatom".

A hozzá tartozó hangok is izgatnak, halk nyögdécselés, remegés, és természetesen férfiként a "kiszolgáltatottság" is. Azért ha belegondolsz egy nagy fokú önfegyelem és bizalom is kell hozzá, még is egy intim együttlét még ha nem is viszonozzák. Főleg ha "idegen".

2021. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
imádok nyalni. amikor a párom a combjai közé fogja a fejemet, az arcom pedig szinte eltűnik a puncijában, az számomra talán még annál is intimebb helyzet, mint amikor összeölelkezve szexelünk. és attól eltekintve, hogy ilyenkor a farkam mellékszereplő, a nyalás látványra, tapintásra, illatra is egy nagyon ingergazdag tevékenység, és majdnem annyira felizgulok tőle, mint ő.
2021. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%

Szívesen csinálom, ha igényli a csaj.

De az viszont hótziher, hogy viszonzatlanul nem csinálnám, egyszer játssza ezt el velem egy nő, hogy kinyalatja magát, aztán meg megy a dolgára, mint aki jól végezte dolgát, többet nem foglalkozok vele.

Nem vagyok én jótékonysági intézmény, minimum egy lelkes kézimunkát elvárok cserébe.

2021. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
98%
Engedjék meg kedves uraim, hogy nőként annyit tegyek hozzá.. gratulálok! Jó tudni, hogy a nagytöbbség lelkes "rajongó". 😊
2021. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból nagyon orális fókuszú vagyok szex közben. Imádom végigpuszilgatni és nyalogatni a testét, szopogatni a cickóit. A puncinak nagyon különleges illata és íze van, ami beindít. Nyilván csak akkor, ha van egy alap higiénia. Nekem nyalás nélkül nincs szex. Eddig minden exem hálás volt ezért. Viszonzás nélkül is nagyon szívesen csinálom.


27/F

2021. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Kölcsönösségen alapuló nyalásban benne voltam/vagyok most is.

Se nekem se neki nem kell könyörögnie hogy tegye,mert örömmel tesszük.

2021. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%

#16 lelkes nyalongó. 😉😀 De tényleg szeretem csinálni. Hogy miért? Imádom ahogy élvezi a partner. Mi jobb annál mint örömet szerezni a másiknak?! 😉😀

43f

2021. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
33%

"Mi jobb annál mint örömet szerezni a másiknak?! "

amikor neked is örömet szereznek.

2021. okt. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!