Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret is olyan mint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret is olyan mint a magasság, hogy az a jobb ha minél több?

Figyelt kérdés
Egy nagy farkú fiú ugyan úgy vonzóbb mint egy 185 feletti magassag?
2021. okt. 18. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem mint a magasság, de dob rajta. Nyilvána nők az összképet nézik. De ahogy te se bánod, ha egy nőnek szép és szűk puncija van, ők sem bánják a jó farkat.


F

2021. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 190 vagyok, de csak 15 körüli a farkam. Jobban örülnék 16-17 cm-nek, annak ellenére, hogy egy exem sem keveselte. Nekem a magasságom miatt rövidnek tűnik. 4,4 cm vastag.
2021. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A magasság hasznos tud lenni, de önmagában kevés. A pélónagyság... amíg nem jutnak egy pasival az ágyig addig tökmindegy mert úgysem kerül elő (ha meg igen akkor offolják a pasit). Még mindig nem péniszt választanak a nők hanem Férfit.
2021. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az IQ az a tulajdonság ami minél magasabb annál jobb, de fordítottan arányos a broki méregetésének gyakoriságával és az azzal való hencegéssel 😅
2021. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Már leírtuk ezerszer, hogy a pénisznél van egy határ, amikor már kellemetlen és sokkal fontosabb a vastagság. Viszont én még olyan magas férfit nem láttam, amit sokalltam volna. Imádok felnézni a férfire. Egyszer volt csak alkalmam nálam jóval magasabb férfivel szexelni, és azért éreztem egy kis hátrányát szex közben a magasságkülönbségnek. Valahogy máshova estek a dolgok, mint az alig magasabbal, nem minden pózt sikerült ugyanolyan jól összehozni.:D
2021. okt. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#5: gyere ide apucihoz, szénné...
2021. okt. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Inkább magas legyen, mint nagy farkú:D de egyikben se jó a túlzás. Pl egy 220 magas pasival mit kezdjek?:D létrával se érem fel. A 22centis farok ugyanez. Úgy fájna, hogy nem lenne szex. Orál se, mert be se férne a számba.

190-195cm magasság és max 16-17cm hosszú farok, nekem ez lenne a tökély

2021. okt. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Még ha fáj nekik, akkor is státuszszimbólum egy nagyfarkú pasi, ezért jobban vonzódnak az ilyenekhez. A magasságnál ugyanez van.
2021. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom, nekem nőként se lófa.zú se madárijesztő torony nem kéne :)

Undorítóak a nagyon magas férfiak, max 180 legyen annál magasabb már vagy kétajtós szekrény vagy összevissza hajlongó pálcika.

2021. okt. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó. Tévhitben élted eddigi életed.
2021. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!