Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi a fontosabb egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a fontosabb egy fiún a magasság vagy a péniszméret?

Figyelt kérdés
Tudom hogy két teljesen különböző dolog. De kíváncsi vagyok neked melyik a fontosabb.
2021. máj. 7. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
170 centi felett már nem érdekel a magasság. Illetve a pénisz 13 centitől nem érdekel, ha cserébe vastag.
2021. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem annyi kikötésem van, hogy a pasi legalább egy magas legyen velem...de mondjuk ha csak "játszópajtás" akkor a pénisz
2021. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csicuki ***** válasza:

A magasság hmm elèg ha nálam magasabb


És a másik nem igazán izgat eddig mèg nem találkoztam olyannal ami ne lett volna jó

2021. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 Mi számít neked vastagnak?
2021. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Magasság? Ja, mert attól lesz lakása, és nagy hímtagja valakinek?
2021. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 192 cm vagyok, és a legtöbb csajnak eléggé bejön maga ez a tulajdonságom, sőt, sokaknak nagyon is, de önmagában ez mégsem elég csajozáshoz, kell virítani még valamit mellé. Na és volt, aki megjegyezte már, hogy sokkal nagyobb farkat képzelt ilyen magasság mellé :D De végül elégségesnek bizonyult a 15 cm is. Csak a magasságomhoz és alkatomhoz nagyon vékonynak és kicsinek tűnik.
2021. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

180cm+ 13cm+. Viszont vastag legyen, ez az egy nagyon fontos.


Szerencsére férjem mindkét "paramétert" bőven túlteljesíti

2021. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyen 185 cm, mert én is magas vagyok, és legalább 15cm, mellé elég vastag.
2021. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem magasabb, mint én (176), nem tudok vonzodni hozzá szexuálisan, innentől irreleváns, hogy egyébként mije mekkora.
2021. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!