Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha anya a fia előtt ilyen hálóingekben mutatkozik?

Figyelt kérdés

Nem pont ilyenek de ehhez hasonlóak:



[link]

[link]

[link]


Nálunk ez a helyzet, ezek elég kihívó darabok és anyám ilyeneket hord itthon, pedig már elvált asszony és nincs párja. Nem csak alváshoz hanem már fürdés után este ilyenekben van amikor pl közösen tv-t nézünk. 19/f



2021. okt. 16. 19:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

Képzeld mi lenne ha még a papucsa is tűsarkú lenne :)


Lehet ha egyszer meglátná milyen hatással van rád, másképp öltözne otthon is.

2021. okt. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezed meg csak fantazialsz róla, miért öltözik úgy ahogy öltözik? Kinek akár tetszeni mikor csak te vagy otthon, se egy párja nincsen senkije. Érdekes az én anyám sosem vett fel ilyet mikor nála laktam.
2021. okt. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

Én is ilyenekben szoktam aludni nyáron:) bár nincs még gyermekem de ha lesz és alakom is megmarad akkor is ilyet fogok felvenni előtte is, max felkapok rá egy selyemköntöst, kérd meg anyukádat is erre:)

27N

2021. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#12 Hát ezt nem tudom, és ugyan miért akarna a fiának tetszeni?


#13 Engem nem zavar, hogy így van, és láthatólag ő sem zavartatja magát:)

2021. okt. 18. 06:40
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Fél teszel egy olyan kérdést amire a férfi ember válaszol, erre te a válaszokat nem fogadod el csak kételkedsz. Valaki így látja, valaki úgy! Kérdezd meg anyudat akkor ne itteni embereket.
2021. okt. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Sima szatén hálóruhák amiket linkeltél. Ezekben semmi extra vagy kihívó nincs.
2021. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Fake szagú a kérdés, de nekem beindította a fantáziám.


Ha pedig mégis igaz, akkor én is ugyanazt javaslom neked, mint a #9-es válaszoló: Csapj a fenekére és dugd meg. Ez egy kihagyhatatlan ziccer.

2021. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 kisördög1 ***** válasza:
100%
Járj a végére, hogy téged akar húzni vele vagy csak szexi, igényes NŐ és ezért visel ilyen cuccokat.
2021. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Na figyi fiúk!

Anya vagyok, 21 a fiam, mászkálok előtte melltartóban, bugyiban, pántos szatén hálóruciban.

Ebbe nem kell semmiféle szexualitást bele gondolni.

2021. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
Tetszik anyád stílusa. Nekem bejönne. Biztos rárántanék brére ha ilyenben flangálna előttem.
2021. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!