Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger tönkreteheti a kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger tönkreteheti a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A feleségem akivel 5 éve vagyunk együtt, felhozta hogy esetleg kipróbálhatnánk a swinger klubot. Azt mondta hogy elégedett a szexuális életünkel, de mivel előttem csak 1 férfi volt az életébe, azt mondta hogy ha engem nem zavarna, akkor kipróbálná esetleg a hármast vagy a párcserés szexet.


Őszintén szólva én nem igazán vágyom arra hogy másik nővel legyek és nem tudom hogy mit mondjak neki vagy mit csináljak. Megértem hogy ennyi idősen még esetleg vágyik új dolgokra, azt is értékelem hogy elmondta és nem a hátam mögött csinálta de nem nagyon tudok semmit az ilyen swinger klubos dolgokról. Valakinek esetleg tapasztalat vagy ötlet?



2021. okt. 16. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Erősítheti is és tönkre is teheti, tőletek függ. Attól, hogy ugyanarra vágytok-e mindketten, ugyanaz izgatja-e mindkettőtöket.

Tanács:

- előtte otthon alaposan beszéljétek át mit szeretnétek megélni, kipróbálni;

- mik a játékszabályok, mi az ami tabu és nem szeretnétek;

- megtehetitek hogy első alkalommal csak nézelődtök, kicsit magatokba szívjátok a hely atmoszféráját, beszélgettek más párokkal, esztek-isztok-buliztok és otthon átbeszélitek az élményeket, a látottakat és 2. alkalommal merültök jobban bele a tettek mezejére.

2021. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
#10 Olvasd el a kérező kommentjét (#7). Izgatja, hogy a felesége mással szexel.
2021. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%

#12

Én elolvastam a kommentjét, fantázia szinten izgatja, de mindettől függetlenül teljesen más az, hogy elképzeled, ahogy dugják, majd aztán tényleg meg is dugják és a szeretett nő onnantól kezdve kicsit más ember lesz a szemedben. Szóval az, hogy te ezt elképzeled teljesen más, mint az hogy ő meg is teszi. És ha ennyire de ennyire szuper dolognak tartaná ezt a fajta fantáziát a kérdező, akkor a kérdés nem születik meg. "Swinger tönkreteheti a kapcsolatunkat?"


"Megértem hogy ennyi idősen még esetleg vágyik új dolgokra, azt is értékelem hogy elmondta és nem a hátam mögött csinálta"


Ebből egy kicsit az jön le, hogy oké, tök jó, hogy izgatja valamilyen szinten, de meglenne a kérdező enélkül is, inkább az játszik közre, hogy így tudja teljesíteni a párjának a vágyát, így nem fogja megcsalni, így nem fognak szakítani, így együtt fognak maradni, és miért ne ha gondolatban amúgy is izgató. De egyáltalán nem biztos semmiben sem a kérdező, mivel feltette ezt a kérdést. Nem értem miért kell minden egyes kijelentést megmagyarázni, szerintem teljesen érthetőnek kellett volna lennie a 7-es válaszomból is.

2021. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!