Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nőkent ha sokaig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nőkent ha sokaig nem lenne pasi az életedbe belemenel hogy egy neked szimpi lány kinyaljon?viszonzás nélkül..Csak az élvezetert..

Figyelt kérdés
sok ugymond heteró nő azert el el képzeli ezt.--és igen.attol még nem biszex..főleg ha csak nyalat
2021. okt. 16. 02:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Hát én benne lennék csajos dolgokban. Eddig azt hittem hetero vagyok, de így talán mégse számítok annak:D

És én a kölcsönösséget szeretem, jobban tetszene, ha én is kényeztethetnék.

Jelenleg egy éve nem szexeltem és ahogy elnézem a pasikat akiket megismertem, nem is fogok még egy ideig:D szóval elgondolkodtam egy lányos kalandon, de sajnos erre se egyszerű ismerkedni.

2021. okt. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia

Hát én nem , jó megnézek egy lányt ha szép és magamba gondolom szép aranyos de soha nem jutna eszembe szexuális gondolat róla ... És hogy miért nem? Mert heteroszexuális nő vagyok csak a férfiak érdekelnek..


Ezek szerint ha régen nem voltál nővel megengednéd hogy le*opjon téged egy pasi? :D


Ez ugyanolyan

2021. okt. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ahogy te se mennél bele hetero férfiként hogy egy másik pasival dugj ha nem vagy biszex. Inkább maszturbálsz napi 3x, de ha nem vagy biszex akkor egyszerűen nem tudod megkívánni a saját nemedet.
2021. okt. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek. Néha eljátszodazok gondolatban milyen lenne ha valaki nagyon tetszik, de kb ennyi. Van bennem is egy ilyen egészséges kíváncsiság.
2021. okt. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudod mit jelent az hogy heteró???
2021. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Évekig is volt, hogy nem volt senki az életemben, de a nőkhöz így sem tudtam vonzódni, pedig kaptam ajánlatot eleget.
2021. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Úgy vélem, hogy a nők között több olyan akad, akiben van némi biszexuális hajlam, mint a férfiak között. De az a hölgy akiben ennek a szikrája sincs meg, az csak azért, mert régen volt szexuális élménye valakivel, nem fog lefeküdni egy másik nővel.

Inkább választja, hogy saját magának szerez örömöt.

2021. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbálnám. De az esélyem nulla rá sajnos,család mellett. És ismerkedni se tudnék hol.
2021. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig is érdekelt, én benne lennék.
2021. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

7-es, ez egy sztereotípia, abból is a leghülyébb.


Kérdező: a heteroszexualitás eleve kizárja, hogy a saját nememhez vonzódjak. Az, hogy valakinek titkon van valami kattanása, az ne a heterók problémája legyen már. Szóval heteróként soha senki nem engedné magához közel szexuálisan azt a személyt, aki ugyanabba a nembe tartozik.

2021. okt. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!