Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szeretik az orált adni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretik az orált adni! Ti mennyi ideig csinálnátok szívesen viszonzás, és szex nélkül?

Figyelt kérdés

Az időt nem percekben értem, hanem napokban (vagy hetekben, hónapokban, években, kinek mi). Illetve úgy szívesen, hogy ugyanolyan élvezettel csinálnátok úgy is, hogy nincs viszonzás, és meddig nem is várnátok el/kezdene el zavarni?


A kérdés azokhoz szól, akik alapvetően szeretik adni az orált. Kort és nemet is írjatok légyszi.



2021. szept. 14. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Bármeddig.
2021. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
32%
1 percet sem a sex nem egy emberről szól....
2021. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
szivesen csak adok oralt, de utána dugjon jól meg N
2021. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig mert én személy szerint nem ragaszkodom ahoz hogy lesz*pjanak... Nyalni meg szeretem a puncit :D
2021. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Szeretek nyalni és örömet okozni a partneremnek, szóval én egész sokáig ellennék csak ezzel. 2-3 hét után kezdene csak el hiányozni, hogy én is kielégüljek valami módon, ha már van elvileg partnerem és ne egyedül kelljen megoldani. A maszti azért közel sincs a szex nyújtotta élményekhez.


De van egy olyan szubmisszív fantáziám, hogy csak nyalásra kellek valakinek és mást nem enged. Mondjuk órákig kéne mindig nyalnom és én közben nem érhetnék magamhoz csak utána. Gyakorolnom is kéne vele és tökéletesítenem a technikám, hogy maximális élvezetet tudjak nyújtani az Úrnőmnek. Aztán, ha szeretné akkor a nyelvem lejjebb is tévedhetne a fenekéhez, vagy a talpaihoz. :D

2021. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Végtelenségig képes lennék nyalni, viszonzás nélkül.
2021. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen kapcsolatban élek négy hónapja. Sose szerettem kapni. Ő az első, aki ezt elfogadja.
2021. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Adni és kapni egyformán öröm, nem nézed az órát. Azt sem hogy ki hányszor csinálja a másiknak viszonzás nélkül. Ha viszont már hetek óta csak egyoldalú lenne a dolog és a másik egyáltalán nem is akarna kielégíteni... hát ja ott már felmerülnének kételyek hogy jó-e ez így nekem.
2021. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Néhány alkalom, egy hét talán. Mert nagyon szeretek orált adni,de legalább annyira kapni is. És ha kapok, akkor meg a szex sem maradhat már el :D
2021. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Szinte minden nap kielégítem orálisan a barátnőmet.
2021. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!