Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik szeretik az orált adni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretik az orált adni! Ti mennyi ideig csinálnátok szívesen viszonzás, és szex nélkül?

Figyelt kérdés

Az időt nem percekben értem, hanem napokban (vagy hetekben, hónapokban, években, kinek mi). Illetve úgy szívesen, hogy ugyanolyan élvezettel csinálnátok úgy is, hogy nincs viszonzás, és meddig nem is várnátok el/kezdene el zavarni?


A kérdés azokhoz szól, akik alapvetően szeretik adni az orált. Kort és nemet is írjatok légyszi.



2021. szept. 14. 19:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. :)


#3, #9, #10: A kérdés úgy szól, hogy szex sincs addig (se kéz). Szóval szexuális értelemben te semmit nem "kapsz" addig a partneredtől, csak te csinálod neki szájjal.

2021. szept. 14. 22:09
 12/13 anonim ***** válasza:
31%

Semeddig.

És én előre engedem, hadd kezdje, én csak utána csinálom.

2021. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

Én bármeddig, szeretem csinálni és nem várom el se a viszonzást se a szexet.

L

2021. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!