Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lányra néztek és utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányra néztek és utána rögtön a melleire, pedig nem feltűnőek semmilyen szempontból, és ez többször megtörténik, akkor az jelent valamit?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Persze!

Azt, hogy vonzó nőnek tartjuk.

2021. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen jelent, a csaj bejön a pasinak
2021. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálam ösztönösen jön. Kerültem is már miatta kellemetlen szituba, mikor észrevette a nő:)
2021. okt. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Olyankor nálam már meztelen van a nő képzeletben. 😉
2021. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, valamit jelent.
2021. okt. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt jelenti hogy megskubiztam a cicijét és elképzeltem milyen lehet, szóval kb. a "megdugnám ha..." kategória. Az nem mindegy hogy a ha... után mi következik.
2021. okt. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

vonzalom jele, sőt néha olyan vonzalom jele amit a tudtára is akarunk adni... annyira bénák azért nem vagyunk csekkolásban ;) "megdugnánk a csajt mert bejön" vulgárisan de realistán szólva

26/F

2021. okt. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok mindent jelenthet…


Ha tetszik egy lány, akkor is megnézem a melleit, ha azok nem kifejezetten különlegesek, vagy esetleg még csak be sem jönnek kifejezetten…

Ha összességében tetszik maga a lány, akkor megnézem mindenhol és minden egyes részét vizslatva egy kellemes érzés tölt el, beleértve az erősségeit és gyengeségeit is egyaránt, a testét illetően.


Viszont ha csak a melle szép, nekem csak az tetszik rajta, vagy akár csak arról van szó, hogy nagyok, akkor is megnézem…

Pedig ez esetben nem tetszik a lány/nő.

2021. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8 as érdekes hogy olyan erős nemi jelleg a kebel, hogy azért elég sokat javít az "össz kinézeten", rengeteg férfinál így van sztem. Én a ritkábbak közé tartozom, nekem az összkép számít, egy fitt vékonyka csajt aki cuki (legyen bármekkora a melle) előbb választok mint egy nagy és szépmellű nőt.
2021. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9!


Én inkább azt mondanám, hogy egy nagy és szép mell önmagában képes elcsábítani egy férfit.

2021. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!