Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a 30-40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 30-40 körüli férfiaknak jobban bejön a kis mell?

Figyelt kérdés
Legalábbis jobban megnéznek úgy vettem észre.
2021. okt. 10. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Ízlés kérdése. Nekem már az első barátnőm is pici cicis volt. Lehet ez az oka? Fingom sincs. Állítólag van valami olyasmi, hogy mindenből az első élmény lesz meghatározó. Nekem sokkal jobban tetszik a pici, mert praktikusabb, egészségesebb a gerincnek, nincs útban mindig, mint annak, akinek térdig lóg. Nem izzadnak úgy be nyáron, sokkal könnyebb őket kényeztetni stb. 33F
2021. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is arányaiban több férfinek bejön az érettebb korosztályban, pontosan azért, mert a velük egyidős nőknek gyakran nagy és lógós. (nem mindenkinek persze, de elég ugyebár csak a túlsúlyosak arányára gondolni)
2021. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 evesen is a kismell jobban tetszett,és most is.

Szerintem van egy kialakult izlése az embernek és ez többnyire megmarad.

50F

2021. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell a lapos nő.
2021. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az olyan középkorú pasiknál, akik fiatalon a nagyobb melleket kedvelték, most meg jobban izgatja őket a kis mell, a fiatalság iánti vágy dolgozik. A kis mell kislányos, minél idősebb a pasi, annál izgatóbbak számára a fiatal(abb) csajok.
2021. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És az újdonság iránti vágy. Mindig plusz izgalmat jelent az, ami ritka. Teljesen megszokott az életében, hogy nagy és lógós melleket kényeztet (hisz az asszonynak már jó ideje olyan), szóval ha újra feszes kis cicivel van dolga, az egy izgalmas különlegességet jelent neki még akkor is, ha amúgy kedveli a nagy és lógós melleket.
2021. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem csak egy mellből áll nálunk egy nő, hanem ott a teste többi része, sőt tudjuk hogy lelke, és esze is van.
2021. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
17: hogy mijeeee ?
2021. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mert már van annyi eszük, hogy a nagy mell semmire sem garancia
2021. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!