Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen csiklóizgatót vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csiklóizgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretném a páromat meglepni egy csilóizgató játékszerrel.

Jó véleményeket olvasok a léghullámosról.

A drágábbak valóban annyival jobbak is?

Ha valakinek van tapasztalata örülnék ha megosztaná.



#játékszer #Léghullamos #Womanizet #Csilóizgató
2021. okt. 10. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem olcsóbb léghullámos van, igazából nem nagyon tudom elképzelni mit tudhat egy drágább. Személy szerint én azt mondanám, hogy ne vegyél drágát, mert nem biztos hogy annyira bejön neki (nekem sem jött be annyira mint reméltem).
2021. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem jobbak a drágábbak, felesleges pénzkidobás a túlhype-olt ultradesign cuccokat venni. A womanizer egyéni játék, vegyél inkább egy szimpla tojást.
2021. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a satysfire pro 2 őt használjuk.Az áráért az tudja,amit kell.

Kb 1 hónapja vettem.

50F

2021. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lelo-m van, 25 körül vettem, számomra túl intenzív, de lehet nem direkt módon a csiklón is használni, úgy már klassz. Egy womanizert még kipróbálnék. Egyáltalán nem "egyéni játék", nagyon is lehet szex közben is használni.
2021. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Intelligenset. Én a természetes anyagúakra szavaznék, főleg ha teljesen organikus. Példaul magamra 😝
2023. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!