Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi számotokra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi számotokra a legizgatobb, amikor a párotok melyik testrészetekre/-be élvez el?

Figyelt kérdés
Punciba, popsiba, szájba, gumiban, gumi nélkül stb. Mi izgat a legjobban titeket?
2021. okt. 9. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Gumiban van dugás, oda is élvezzen. Nincs extra élvezet értéke, hogy hol történik, csak legyen előtte kitartó és szenvedélyes, bírja lehalább egy órát, és ne legyen kicsi.
2021. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Póztól függ. Nekem jobban tetszik ha rám és nem belém. Puncimra, szemérem dombomra, hasamra,fenekemre.
2021. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
punciba, fenékbe, gumi nélkül
2021. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
1-es, ennyi ésszel valószínűleg te csak arra vagy használható. Prűd fatehén.
2021. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Harisnyás lábaimra, számba
2021. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Puncimba
2021. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lányok, akiket izgatja, ha a punciukba, vagy popsiukba élveznek, meg tudjátok fogalmazi, hogy miért izgató ez számotokra? Kíváncsi vagyok.
2021. okt. 9. 21:17
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Egyreszt mert nem kell kihuzni a legjobb pillanatban, igy teljes szamomra a szex, nagyon intim pillanat, nagyon izgato erezni a lukteto peniszet bennem (persze vedekezve, gumival, vagy ha bogyot szedek, akkor csak is ugy)

Masreszt szerintem ez visszavezetheto egy olyan osi osztonre is, ami az utodnemzes erdekeben van

2021. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Gumi nélkül, punciba. Mert imádom magamhoz húzni, látni a reakcióit, és érezni a meleg, lüktető érzést, és a miden rezzenését érezni. És nagyon zavarba, ha a legjobb résznél kéne kiszállnia.
2021. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó két válaszoló, engem is hasonlóan ezért izgat a gumi nélküli punciba élvezés
2021. okt. 10. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!