Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi volt a legemlékezetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legemlékezetesebb szexuális élménye?

Figyelt kérdés

Lehet az negatív vagy pozitív.

Kört és nemet is irjatok



2021. okt. 7. 18:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

Egy volt exemmel volt sok ilyen.

Pl mikor a volanbuszon kielegitett. Vagy mikor szó szerint a hazuk minden egyes zegzugaban szexeltunk. A szülei halojaban a húga ágyában, mindenhol. Mikor beoltozott nekem ahh...

Vagy mikor a húga egy ágyban aludt velünk és közben titokban halkan szexeltunk mellette. Amúgy a húga is ki&$ott jó kis csaj volt, ingerből nem volt hiány.

Volt, hogy napi 7-8 szex volt, volt mikor 10-12...igaz ezek ritkán voltak, kellett is 1-2 pirula mellé, de a legizgalmasabb az volt amikor kikotoztem és úgy kellett bánják vele mint egy prédával...

2021. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%

Ha le kéne írjam mindet nem férne ki

Ferkó


50F


Erőemelő


199cm

2021. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
9.-es. 8-4.-ig az 8. óra hossza! Abban 6-7 menet az nem sok, és nem rövidek voltak. Ügyes volt a lány és nagyon vonzó! Gyorsan újra töltődtem, és már mehetett is a következő menet.
2021. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Lengyel kolleganö kielégitett szájjal, miután többet találkoztunk és jol eldumáltunk.

Akkorát talán ymég sosem élveztem lány szájába.


Illetve amikor voltam erotikus masszázson és a végèn, a lány fantasztikusan formás melleire élveztem.

2021. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egész éjszaka csináltuk, aztán álló farokkal elaludt én meg megerőszakoltam álmában is :D
2021. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 manly ***** válasza:
100%
Amikor egy velem egyidős munkatársnővel csináltuk és amikor beraktam meg amikor láttam az arcán ahogy elélvez.
2021. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!