Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez barátság extrákkal, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez barátság extrákkal, vagy a férfi többet érez?

Figyelt kérdés

Ha ritkán tudunk találkozni a távolság miatt és mindketten elfoglaltak vagyunk, de szeretjük egymás társaságát és van, hogy csak összefutunk ha csak pár percünk is van rá. Akkor csak egy ölelésre van idő, de úgy viselkedünk közben mint két gerle. Pl: Halk, aranyos hangokkal kommunikálunk, mosoly, ne eressz el-mondja viccesen.


Lehet többet érez vagy ez abszolút szexkapcsolat kategória?


2021. okt. 6. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez inkább már kapcsolatnak tűnik. De aztán ki tudja. Szerintem érdemes rá kérdezni ha te is többet akarnál
2021. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előbb itt szeretném kikérni szexkapcsolatos pasik veleményét.🙂
2021. okt. 6. 07:34
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is tobbet erez.

Nalunk is igy kezdodott es vegul o kerdezett ra hogy akkor pontosan mi van.

2021. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg többet kezd érezni, de ha te nem, vagy csak nem akarsz, akkor most érdemes ezt tisztázni, elkerülve ezzel a későbbi problémákat
2021. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tudok ilyen lenni szexkapcsolatban. Illetve ezt szeretem.
2021. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!